מתנה שכולם ישמחו לקבל

אתם מתלבטים איזו מתנה לקנות להורים שלכם לכבוד השנה החדשה? או שאולי השנה שניכם חוגגים יום הולדת 60 ואתם רוצים לקנות להם משהו מפנק? אם כך, כדאי שתדעו שבשנים האחרונות אחת מהמתנות הכי שוות שיש הן כורסאות מסאז'. אין משהו מהנה יותר מאשר לחזור הביתה אחרי יום עבודה מעייף, להתיישב על כורסא כזאת וליהנות מעיסוי מקצועי של דקות ארוכות. במקום לצאת מהבית או להזמין מעסה הביתה פעם בכמה שבועות, ההורים יוכלו ליהנות מכך בכל רגע נתון. מדובר על פינוק אמיתי כך שהאמת היא, שבין אם אתם קונים את המתנה להורים, לעצמכם או לכל אדם אחר – זו יכולה להיות בחירה נפלאה. 

איך לבחור את כורסאות העיסוי הכי טובות שיש? 

בשנים האחרונות אנחנו רואים שיש מגוון רחב של כורסאות מסאז' ולכן ברור מדוע אתם מתלבטים לגבי השאלה באיזו כורסא כדאי להשקיע. ההמלצה שלנו היא לברר תחילה: 

  • מה גודלה של הכורסא והאם היא תתאים לסלון של מי שיקבל מכם את המתנה? 
  • איך היא עובדת? האם יש בה מספר תכניות שונות של עיסויים? 
  • האם זו כורסא מומלצת? 

בנוסף, כדאי גם להתייחס לשאלת העיצוב, כי בכל זאת מדובר על אלמנט לא קטן שיתפוס מקום משמעותי בסלון. לכן יש טעם לבדוק את השאלה מאיזה חומרים הכורסא עשויה, באיזה צבעים היא מגיעה וכדומה. 

כמה באמת זה עולה? 

קשה לחשוב על מתנות כמו כורסאות מיוחדות של עיסוי ולא לדבר גם על המחיר, שכן כמובן שלא מדובר על עניין של מה בכך. זו לא באמת מתנה שתוכלו לתת ככה סתם לכל אדם, אך מצד שני, לא תמיד המחיר חייב להיות גבוה מאוד. כדאי לדעת שלא פעם יש מבצעים מיוחדים, הנחות וגם כורסאות שמראש המחירים שלהם אינם מופקעים. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את השטח ולראות כמה אתם הולכים להשקיע בעניין הזה. מה שכן, חשוב מאוד גם לברר האם תקבלו אחריות על המוצר ולכמה זמן, שכן כאשר משקיעים כל כך הרבה במתנה, טבעי שנרצה גם לקבל עבורה אחריות.