קייטנה לנוער

תקופת החופש הגדול זהו הזמן שבו ילדים ובני נוער נמצאים בחופשה ועבורם זוהי הזדמנות לקחת הפוגה מהלימודים ולעסוק בפעילויות מהנות והורים רבים מעוניינים שפעילויות אלו יעשירו את הילדים ויתרמו להתפתחות שלהם ולא יהיו רק מסגרות שיעסיקו את הילדים בזמן חופשת הקיץ.

לכן ילדים ובני נוער רבים נרשמים במהלך החופש הגדול לקייטנות נוער, כפי שמציע סטודיו למשחק לילדים בית הנוער. בקייטנות נוער הם פוגשים ילדים בני גילם, לעתים גם אותם ילדים ונערים שהם חברים שלהם מספסל הלימודים או מסביבת המגורים ושם הם יכולים לנצל את הזמן עבור פעילויות שיתרמו להם והקייטנה גם מספקת להם מסגרת חברתית.

ישנן קייטנות מסוגים שונים שיש בהן פעילות מסויימת עבור בני נוער המגלים עיניין באותה פעילות משותפת.

סוגים של קייטנות נוער

קייטנה לנוער שוחר מדע – ישנן קייטנות רבות לבני נוער ששמים דגש על עולם המדע. יש בני נוער רבים שעולם המדעים מאוד מסקרן אותם והורים רבים היו שמחים שילדיהם יהיו במסגרת שתחכים אותם ותגרה את החשיבה שלהם. בקייטנות העוסקות במדע הילדים ובני הנוער מבקרים במוזאונים שונים העוסקים בתחום המדע, בונים דגמים של רובוטים ועוד פעילויות הקשורות לעולם המדע.

קייטנות גלישה – אם אתם גרים באזור שיש בו ים, תוכלו לרשום את הילדים שלכם לקייטנת גלישה. ילדים מאוד אוהבים ים וגלישה זהו ספורט שמושך רבים. כך גם הילדים ובני הנוער יהנו מקייטנה שיש בה פעילות שהם אוהבים וגם יעסקו בתחום שיעזור להם גם מחוץ לים, כמו שיפור הבטחון העצמי, מודעות לים והגדלת המעגל החברתי שלהם.

קייטנת אומנויות – ישנן קייטנות המיועדות לילדים ובני נוער המתעניינים בתחומים אומנותיים שבהן מעבירים קורסים שונים כמו קורס משחק. שם הם לומדים כיצד לעמוד על במה, לדבר מול קהל, לשפר את הביטחון העצמי שלהם ואת האינטרקציה מול אנשים אחרים.