למה ארונות הזזה עדיפים על ארונות נפתחים

למי ארונות הזזה יכולים להתאים? הם יכולים להתאים לחדרי שינה להורים מצד אחד ולחדרי ילדים מצד שני. ישנים עיצובים של ארונות כאלה שמשתלבים היטב בתוך חדרי ארונות מרווחים וכאלה שיכולים להתחבר עם שילוב עם פריטים מיוחדים (כגון ארון המשולב עם טלוויזיה). ישנן סיבות רבות מדוע ארונות הזזה עדיפים על ארונות נפתחים. 

תופסים פחות מקום (וגם אלגנטיים)

ארונות הזזה מגיעים עם 2 או 3 דלתות נעות, ואף דלת לא במבנה של כנף עם ציר. אם נשווה בין ארונות נפתחים לבין ארונות הזזה באותו הגודל, נגלה מהר מאוד שארון הזזה עדיף כי הוא תופס פחות מקום. כל זה בגלל שהדלת לא צריכה שטח נוסף בשביל להיפתח. ובנוסף לכך הארונות הללו עדיפים גם מפני שהם מאוד אלגנטיים ויפים בעיצובם. 

פתיחה וסגירה חרישיים (וגם מגיעים במידות שונות)

מאפיין מאוד בולט של ארונות הזזה לא נראה בעין אלא נשמע באוזניים. דלתות הזזה מתאפיינות בכך שהן נפתחות או נסגרות בצורה שקטה וחרישית. אבל חוץ מזה, אפשר גם להזמין אותם בשלל מידות, גם סטנדרטיות וגם לא סטנדרטיות. כמו כן, ניתן להעניק לארונות כאלה סידור פנימי בדיוק לפי מה שנחוץ, יותר מדפים או פחות מדפים, יותר פתרונות תליה או יותר מגירות וכו'. העובדה הזאת הופכת אותם לפריטים לכל בית, שנותנים איכות חיים. 

עיצוב מאוד מודרני (וגם מתאימים לכל טעם) 

ארונות הזזה הנוכחיים מתהדרים בעיצוב מאוד מודרני. זוהי סיבה מאוד טובה לכך שהרבה אנשים פשוט מחליטים לחדש ולהחליף ארון נפתח ישן בארון הזזה חדש ומודרני. בנוסף לכך, הארונות הללו עדיפים גם מפני שאפשר לייצר אותם בהתאמה לכל דרישה וטעם, עם עיצובים מגוונים וכמעט כיד הדמיון.