למה חשוב לשים לב כשמזמינים סנדלים לילדים?

מזג האוויר הישראלי הופך את הסנדלים לפריט חובה בבית. מגיל קטן, כבר אפשר להזמין סנדלים לילדים, אולם חשוב לשים לב לכמה כללים. 

1. גודל הנעל, המידה וגודל כף הרגל

לא מומלץ לקנות לילדים סנדלים גדולות מדי. לא צריך שהרגל "תגדל" לתוך הסנדל. התאמה לכף רגלו של הילד היא עניין חשוב ובאינטרנט ניתן כיום להזמין סנדלים לילדים בכל מידה שרוצים. 

2. כך תדעו איזה עובי סוליה כדאי 

כשמזמינים סנדלים ילדים, ברור שרוצים סנדל שנראה יפה ונחמד. יחד עם זאת, העדיפו דגם שיעניק חווית הליכה נוחה במיוחד. כלל המפתח הוא להעדיף סוליה לא עבה מדי. בצורה כזאת הילדים נהנים מתחושה של הליכה טבעית ושמירה על בריאות הרגל. 

3. בחירה עם התאמה אנטומית 

כיום כבר ידוע שלא רק נעלים סגורות יכולות להיות בעלות איכות אורתופדית והתאמה אנטומית. ניתן להזמין סנדלים לילדים, שבנויים בצורה חכמה ונכונה. התאמה אנטומית למבנה כף הרגל תומכת בעקבים ושומרת על נוחות בזמן עמידה, הליכה, התרוצצות ותנועה. 

4. לבחור סנדלים עם סגירה נוחה 

סנדלים בעלי רצועות איכותיות מאפשרים סגירה נוחה וקלילה. רצועות שניתן לכוון בצורה מדויקת מאפשרות לשלוט על רמת ההידוק הרצויה. ישנם ילדים שמעדיפים להדק את הסנדל יותר ויש כאלה שמעדיפים להדק פחות. יחד עם זאת, חשוב לסייע לילד ללמוד שלא להשאיר את הסנדל רופף יותר מדי. 

5. מותג איכותי 

במידה וחשוב לכם סנדל נוח לילדים אך גם שלא יישחק וייהרס בצורה מהירה, העדיפו מותג איכותי. על פי רוב, המותגים מהשורה הראשונה מיוצרים בבקרת איכות גבוהה ומותאמים מאוד לילדים בשלל גילאים. 

6. סגנון וצבע 

אחרון חביב, בחרו סנדלים בסגנון וצבע שהילדים אוהבים!

 

למידע נוסף היכנסו לאתר של https://www.balionline.co.il/