למה חשוב לשים לב כשבוחרים וילות בצפון למשפחות

חופשה היא צורך חשוב עבור כל משפחה ולכן לפני התיאום של החופשה הבאה, כדאי לבדוק כמה נושאים חשובים ורק לאחר מכן להזמין את המיקום האידאלי.

בחירה של ווילות בצפון 

הווילות בצפון שמותאמות לחופשה עבור משפחות הן בדרך כלל בתים רחבי ידיים שיש בהן כמה חדרים ובכל אחד מהם מיטה זוגית או כמה מיטות לילדים. בשלב הראשון יש לוודא שכמות החדרים וסך המיטות מתאים להרכב של המשפחות שאמורות להגיע לחופשה. כך שיהיה לכולם מקום, שלכל אחד תהיה מיטה ושיש אפשרות להוסיף לול או מיטת תינוק על פי הצורך.

מעבר לכך חשוב לוודא שיש את כל האבזור הנחוץ למשפחה לצורך הפעלת המטבח, סירים, מחבתות כלי אוכל, סכו"ם וכו'. כמו כן שולחנות גדולים ומספיק כיסאות כדי שכל בנופשים יוכלו לשבת יחד וליהנות מהאווירה הקסומה של החופשה.

בריכת שחייה במתחם 

במקומות רבים בצפון, בנו המארחים בריכת שחייה ליד הווילה. יש לוודא שהבריכה פועלת כראוי, שקיימים הרישיונות להפעלתה ושהמארחים מבצעים את הבדיקה הנדרשת של צלילות המים על פי ההנחיות של משרד הבריאות. 

מעבר לכך יש לוודא שהבריכה מגודרת ויש אפשרות לסגור את המרחב בעת הצורך כדי שילדים קטנים לא ייכנסו לבד לבריכת השחייה, דבר שהוא מסוכן מאד ללא השגחה של מבוגרים.

קולינריה בסביבה 

ברוב המקרים הנופשים אוכלים בווילה ארוחות בוקר ולגבי שאר הארוחות הם מעדיפים לאכול במסעדות הקיימות בסביבה או ליהנות מבשר על האש אם יש בחצר של הווילה מנגל כך שאפשר להכין ארוחות מושקעות לכל הסובבים. במקרה זה יש לוודא שיש באזור הקרוב מרכז קניות כדי שאפשר יהיה לקנות את כל המצרכים כמו בשר, ירקות ועוד. למידע נוסף צימרים הפסגה