מי צריך ציוד מכני הנדסי כבד?

ציוד מכני הנדסי כבד (HEME) הוא מונח המתאר סוגי מכונות ליישומים תעשייתיים כבדים. הוא כולל מכונות כמו רובוטים, מנופים, דחפורים ומכונות בנייה כבדות אחרות.

ציוד מכני הנדסי כבד הוא סוג של ציוד שניתן להשתמש בו להרמה כבדה או לקידוח. הוא משמש בדרך כלל בכרייה, בנייה וחקלאות. הציוד משתמש בכוח רב וכבד מאוד. הכנסת ציוד מכני הנדסי כבד הביאה לשינויים באופן הבנייה. העיצוב השתנה כדי להפוך אותו ליותר עמיד ופחות יקר לתחזוקה.

הכנסת ציוד מכני הנדסי כבד הובילה גם לשינויים באופן השימוש בהם על ידי האנשים שמשתמשים בו. ככל שהם הופכים פופולאריים יותר, הם נמצאים בשימוש במשימות שבוצעו בעבר על ידי אנשים עם עומסים קלים יותר כמו אנשים העובדים בחוות או באתרי בנייה שבהם אין גישה לכבישים או קווי חשמל למכוניות שלהם. הם משמשים גם למשימות הדורשות רמות גבוהות.

צריכים קומפרסורים למכליות? צרו קשר>>>

איך הם יכולים לשרת אותנו? 

אוטומציה של ציוד מכני הנדסי כבד (כגון מנופים, מעליות וכדומה) היא מגמה גוברת בענף הבנייה. מערכות אוטומטיות משמשות להגדלת הפרודוקטיביות ולהפחתת עלויות. הטכנולוגיה כבר נמצאת בשימוש בתעשיות רבות מתעופה ועד שירותי בריאות. עם זאת, זה עדיין לא מקובל על הציבור הרחב בשל עלותו הגבוהה והיעדר יתרונות הפריון.

השימוש בציוד מכני הנדסי הוא משימה נפוצה בתעשיות רבות. לדוגמה, כאשר אתה בונה מטוס, אתה צריך להשתמש בציוד מכני הנדסי כבד כמו מנופים, מנופים ומכונות כבדות אחרות. מכונות אלו יקרות ודורשות תחזוקה רבה. לא תמיד ניתן להעסיק אנשים שיש להם את המומחיות להתקין אותם או לתחזק אותם. 

ככל שהם הופכים פופולאריים יותר, הם נמצאים בשימוש במשימות שבוצעו בעבר על ידי אנשים עם עומסים קלים יותר כמו אנשים העובדים בחוות או באתרי בנייה שבהם אין גישה לכבישים או קווי חשמל למכוניות שלהם. הם משמשים גם למשימות הדורשות רמות גבוהות