מי צריך מכונת שטיפת רצפות

על מנת ליעל את שטיפת הרצפות ניתן ולפעמים אפילו חייבים להשתמש במכונה. מכונת שטיפת רצפות מסוגלת לבצע את פעולה השטיפה, עם או בלי חומרי ניקוי נוספים, מהר מאוד, ביעילות גבוהה ותוך חיסכון במים ובזמן. כדאי לשים לב לדגמים השונים של המכונות הקיימות והמובילות בשוק. פרמטרים עיקריים הם – הזמן הנדרש למכונה הרצויה לכם לניקוי של שטח נתון, גודל מיכל המים של המכונה, גודל התא שבו מאוחסנים המים המלוכלכים לאחר שטיפה. 

מכונות לניקוי שטחים מסחריים וקניונים 

יש לכם חנות גדולה, קניון או מרכז מסחרי בעל שטח רצפה גדול? אין ספק כי מכונת שטיפת רצפות מהסוג המתאים תוכל לנקות היטב ומהר שטחים מסחריים וקניונים. אם יש לכם חנות קמעונאית או סיטונאית, אם אתם מציעים שירותי ניקוי לקניונים או למרכזים מסחריים גדולים, אין ספק כי מכונה ששוטפת את הרצפות ביעילות נחוצה לכם. 

מכונות לניקוי שטחי אחסנה ולוגיסטיקה 

אם אתם מתפעלים שטחי אחסנה או שיש לכם שטחי לוגיסטיקה נרחבים, שטיפה באמצעים ידניים תהיה לא יעילה, בזבזנית ומיותרת. את שטחי הרצפה אפשר לנקות בצורה אידיאלית ומהירה בעזרת מכונת שטיפת רצפות. 

מכונות לניקוי בתי חולים ומעבדות 

מכונות שטיפת רצפות מסוג מתאים יכולות לנקות ביעילות מרובה בתי חולים, מרפאות, מעבדות. במידת הצורך, ניתן להשלים את הפעולה עם מכונות שיכולות לבצע ניקוי, שטיפה וחיטוי באמצעות קיטור (ב-150 – 190 מעלות). 

חשוב להעיר כי יש מכונות לשטיפת רצפות שיכולות להתאים גם לשימוש ביתי. את המכונות אפשר לחלק לפי אופי השימוש. לשטחים גדולים במיוחד הכי נוח להשתמש במכונות רכובות. הערה נוספת – את המכונה יש להתאים לסוג הרצפה ואופי המרצפות. בצורה כזאת, הניקוי והשטיפה יתבצעו על הצד הטוב ביותר, מבלי לפגוע במשטח. למידע נוסף אלרז מכונות ניקוי