לאילו ארגונים מתאים ליישם מערכת למידה מרחוק?

סביבת העבודה המודרנית במרבית הארגונים כוללת הכשרה והשתלמויות בלתי פוסקות. אך אם בעבר נדרשו חדרי כיתות, אולמות להרצאות והזמנת מדריכים או הקמת מחלקת הדרכה, כיום ניתן לעשות את כל זה בשיטה יעילה ועדכנית. מערכת למידה מרחוק – נסביר לאילו ארגונים מתאים ליישם זאת.

ארגונים מרובי עובדים, עם תחלופה

מערכת למידה מרחוק מתאימה מאוד לארגונים מרובי עובדים. בארגונים כאלה ניתן לצפות לרמה מסוימת של תחלופה וכתוצאה מכך עלולים להיווצר פערי ידע. על מנת לאפשר לעובדים חדשים להיקלט בתפקיד ולתת את כל הכלים והידע, מועיל מאוד להטמיע מערכת למידה מרחוק!

ארגונים שבנויים על ידע ולמידה

גם ארגונים לא הכי גדולים, שבהם לא קיימת תחלופה שוטפת של עובדים רבים, יכולים להפיק תועלת עצומה מהטמעת מערכת למידה מרחוק. כל ארגון שבנוי על ידע עדכני ועל למידה בלתי פוסקת יפיק תועלות ממערכת שכזאת. במערכת ניתן לשלב קורסים מובנים, שמעבירים את הידע החדש והעדכני לכלל העובדים בצורה נוחה ויעילה.

בנוסף, עובדים בכירים או מיומנים יכולים בדרך זאת להעביר לאורך הארגון ורוחבו תובנות וידע חסרי תחליף.

רענון נהלים ורגולציה

ארגונים מסוימים פועלים בסביבה של רגולציה מחמירה. כך לדוגמא בנקים, חברות ביטוח, חברות הנדסיות ועוד. בארגונים כאלה, תקנים חדשים ונהלי רגולציה מתעדכנים לעיתים קרובות. על מנת להעביר את הידע הזה בתפוצה רחבה וללא מאמץ, מאוד מועיל להשתמש במערכת של למידה מרחוק. קראו בהרחבה על שירותי ענן לארגונים!

ככלל, חברות תקשורת, חברות פיננסים, בתי השקעות, חברות הייטק, פירמות של רואי חשבון, משרדים גדולים של עורכי דין, קמעונאים גדולים – אלה דוגמאות טובות לארגונים שיפיקו תועלת מהטמעת מערכת למידה מרחוק.