איזה אמצעי מניעה הכי מתאים לך?

את מחפשת אמצעי מניעה נגד הריון שתוכלי לסמוך עליו? את לא מוכנה בשום פנים ואופן לקחת סיכונים ולהיכנס להיריון בשלב הזה של חייך? אפשר להבין אותך. אומנם ילדים זו ברכה וזו שמחה, אך לא בכל רגע נתון. כמו כן, אם כבר יש לך ילדים ואת לא מעוניינת להגדיל את המשפחה, מה פתאום שתיקחי את הסיכון הזה? מה שכן, הגיע הזמן להבין: יש היום מגוון רחב של אמצעי מניעה שביניהם תוכלי לבחור, ולכן שווה לבדוק מה מציעים לך, מה קיים ומה יוכל לעשות את העבודה בצורה הכי טובה עבורך. 

 

להכיר את החסרונות ואת היתרונות של כל פתרון 

 

רגע לפני שאת רצה לרופאת הנשים שלך ומבקשת ממנה מרשם לגלולות, כדאי שתדעי שיש עוד כמה אופציות טובות. לא תמיד נשים מדברות על זה, אך האמת היא, שלגלולות יש גם השפעה לא מאוד חיובית על הגוף. למעשה, כמעט כל אמצעי המניעה כוללים שימוש בהורמונים, ובהחלט אפשר להבין אותך אם את מעדיפה לא לצרוך הורמונים מיותרים בשלב זה של חייך. זו הסיבה שבגללה כדאי שתכירי את הדף המתמוסס למניעת היריון, כי מדובר על שיטה יעילה שעובדת ומוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. דפים למניעת הריון לא כוללים הורמונים ולכן השימוש בהם בטוח לחלוטין, אז למה שלא תנסי זאת כבר בקרוב? 

 

האם השימוש בדף מתמוסס למניעת היריון הוא מורכב? 

 

חשבת לרגע שהשימוש בדף מתמוסס למניעת היריון יהיה מורכב? טעית! כל מה שצריך לעשות אחרי רכישת הדף הוא רק לקפל אותו ולהחדיר אותו לנרתיק. כדאי לעשות זאת בין 15 דקות ל 3 שעות לפני קיום יחסי המין כי אז הדף מבטיח אפקטיביות מקסימלית בקטילת הזרע.