איזה שקי שינה לקמפינג הכי מתאימים למזג האוויר הישראלי?

יוצאים לקמפינג בארץ ישראל היפה ורוצים להצטייד בציוד שווה שיישאר טוב גם לקמפינג הבא? הרי יש כמה אביזרי קמפינג אשר חובה שיהיו אצלכם בבית. כי מי לא רוצה להיות מוכן לכל תרחיש ספונטני או מתוכנן בטבע?

בין אביזרי החובה לקמפינג יהיו לנו כמובן פליז איכותי, אוהל טוב, שקי שינה לקמפינג מעולים ועוד. לפני שקונים ציוד לקמפינג, עלינו לדעת פחות או יותר מהם התנאים בהם הציוד צריך לעמוד. בואו נגלה אילו שקי שינה לקמפינג יתאימו למזג האוויר הישראלי.

נתונים בסיסיים לשקי שינה לקמפינג

כחובבי טיולים אתם וודאי יודעים ששקי שינה קיימים במגוון איכויות שונות ולכמה מטרות. כיוון שחלקנו אוהבים לטייל על ההרים הקרים וחלקנו באוהל בים או במדבר, הצרכים שלנו מתפקוד שקי השינה שלנו יהיו שונים. לכן עלינו לשים לב לכמה נתונים חשובים לפני שאנחנו קונים שק שינה.

כמה נתונים בסיסיים ברכישת שק שינה לקמפינג:

  1. טווח הטמפרטורות של שק השינה – שקי שינה יגיעו אלינו עם רמות בידוד שונות. כמו כן גם רמת העמידות שלהם במספר טמפרטורות שונה. לכן, לפני שאתם הולכים לקנות שק שינה, הבינו לאיזה אזור אתם הולכים, מה מזג האוויר שם, באיזו עונה אתם הולכים ועוד. כך תוכלו להתאים את שק השינה לאקלים הרצוי.
  2. מרובע או מומיה – לשקי שינה שתי צורות עיקריות, מרובע ומומיה. שק שינה מרובע זהו שק השינה אשר יתאים יותר לקמפינג רגוע כיוון שהוא יותר מרווח ורחב. ניתן גם לפתוח אותו לגמרי ולהשתמש בו כשמיכה. שק שינה מומיה יהיה צר מאוד באזור הרגליים ויש לו יכולת בידוד טובה ואיכותית יותר (יתאים יותר למטיילי הרים למיניהם).
  3. חברה המצטיינת באיכות – אם אתם רוצים שק שינה טוב שילווה אתכם להרבה זמן, אל תתפשרו על החברה. למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר הבית של חברת THE NORTH FACE!