איפה ניתן להוריד איורים לאתר

לעתים רבות נצטרך לעשות שימוש בתמונות כסוג תוכן נוסף ונלווה לטקסטים. התמונות לא רק שוות אלף מילים אלא גם מציגות בצורה חזותית את הסיטואציה, עוזרות להעלות רגשות, לספר סיפורים ולחדד פרטים מסוימים הנכתבים בטקסט או מועברים בקול. כך למשל הוספה של תמונות לסרטונים ומצגות, הוספה של תמונות לספרים, הוספה של תמונות לסטטוסים שלנו בפייסבוק והוספה של תמונות באתר האינטרנט שלנו. אחד מסוגי התמונות הוא איור.

מהם איורים?

איורים הם בעצם תמונות מצוירות בשפה פשוטה. בדיוק כפי שהייתם לוקחים עיפרון ומציירים על הדף? אז איור יכול להיות גם עם צבעים, יכול להיות גם תמונה שנצרבה בפוטושופ והפכו אותה לאיור וכו'. שימוש באיורים מהעולמות שאנו מכירים הוא נפוץ בעיקר בקומיקסים ובספרים, אולם היום גם הרבה עושים בהם שימוש כגימיק עיצובי גם לאתר האינטרנט, גם לרשתות החברתיות, גם בתמונות לסרטונים ועוד.

היכן נוכל להוריד איורים לשימוש?

  • DEPOSITPHOTOS– באתר זה הוא מאגר תמונות בינלאומי הנחשב בין הגדולים שיש היום. הוא מקור נהדר לתמונות לעסקים, עיצובים וקטוריים וכן איורים רבים ברמה גבוהה ביותר. בהחלט מקור נוח ומומלץ להורדת איורים.
  • DREAMSTIME– עוד מאגר תמונות נהדר שגם בו יש איורים מסוגים רבים ואיכותיים מאוד. באתר תוכלו למצוא תמונות ואיורים מחולקים לפי קטגוריות מיוחדות כמו יום האם, חגים, ימים מיוחדים ועוד.
  • FREEPIK– אתר תמונות נהדר להורדת איורים ותמונות ברמה גבוהה. מנוע חיפוש קל ופשוט למציאת התמונות בסגנון שאתם מחפשים.
  • STOCKUNLIMITED– הנו מאגר נהדר נוסף המכיל מגוון רחב של תמונות ציורים, איורים, תמונות צרובות, פונטים, וקטורים ועוד קבצים לשימוש במסגרת המנוי החודשי שלכם.

לסיכום; אם אתם זקוקים לאיורים לאתר שלכם, לספר שלכם, לסרטון מצגת, לקורס או לכל שימוש אחר תוכלו לעשות שימוש באחד המאגרים למעלה. חלק מהם דורשים דמי מנוי חודשי ואינם מאפשרים כלל שימוש בתמונות גם במתן קרדיט. חלקם יאפשרו לכם להשתמש בתמונות בתמורה לקרדיט. כך או כך – כדאי לכם בכל מקרה לקרוא היטב את תנאי השימוש בכל אתר שאתם רוצים להשתמש בתמונות מהמאגר שלו רק ליתר ביטחון ומניעת אי נעימויות בעתיד.