מתי כדאי להזמין מנעולן לרכב?

אתם ממהרים לעבודה? ניגשתם לרכב ואתם לא מוצאים את המפתח? שכחתם אותו ברכב? איבדתם אותו? השארתם בטעות את הילד ברכב? זה הזמן להזמין מנעולן לרכב.

איך פורצים את הרכב

ראשית אם נקלעתם למקרה כזה אל תאבדו עשתונות, הפתרון מהיר וקל. הפריצה מתבצעת על ידי מוט ברזל מיוחד וכרית ניפוח.

מנעולן לרכב יבצע את העבודה במהירות ובמקצועיות. תחילה יכניס את כרית הניפוח המיוחדת המחוברת למשאבה בין גג הרכב לקצה העליון של הדלת, או בין שתי דלתות הרכב.

לאחר מכן מנפחים את הכרית בעדינות על ידי הזרמת אוויר מהמשאבה עד שייוצר רווח שם ישחיל את מוט המשיכה, זה בעצם מוט ברזל ארוך, בעזרתו נשחרר את כפתור הנעילה של הדלת.

דגדוג

ישנם רכבים בהם דרך פעולה זו לא תועיל, ברכבים שיש בהם נעילת וואקום – נעילה כפולה, תוכלו לפתוח את הדלת רק דרך המנעול. שיטת הפריצה לרכבים אלו נקראת – דגדוג – המתבצעת על ידי שני ברזלים דקים המיועדים לכך, באופן שהרכב לא ייפגע.

מחיר פריצת רכב

מנעולן לרכב אינו גובה מחיר יקר מידי, תתפלאו לשמוע גם רמת הרכב אינה משפיעה על המחיר כך שפריצת רכבי יוקרה ורכבים פשוטים עשויים לעלות אותו מחיר. אז מה כן קובע את מחיר הפריצה?

מכיוון שתהליך הפריצה קצר – דקות ספורות עד חצי שעה – הוא אינו יקר. כאמור ישנם שני סוגי פריצות, פריצה רגילה על ידי מוט וכרית ניפוח לכם בין 150 – 300 שקלים. לעומת זאת פריצת "דגדוג", יקרה יותר ותעלה לכם עד 800 שקלים.

כמו כן גם מיקום הרכב יקבע את הסכום אותו תצטרכו לשלם למנעולן. בנוסף שעת העבודה יכולה גם היא להשפיע על המחיר. למידע בנושא פורץ רכבים