מתי נכון להעביר את הילד לבוסטר?

כמו הרבה הורים אחרים, גם אתם תוהים מתי הרגע הנכון להעביר את הילד לבוסטר? אתם מתלבטים האם הגיע הרגע הנכון להיפרד ממושב הבטיחות? כדאי שתדעו: מומלץ לא לעשות את זה כלל. עם זאת, בפועל זה כמובן לא אפשרי, שכן הילד גדל וכבר מתחיל להיות לו פחות נוח במושב הבטיחות. כדאי לדעת שמבחינת החוק הילד יכול לעבור לבוסטר כשהוא בן שלוש או כשהוא שוקל יותר מ 15 קילו. בפועל, ישנם כמה מצבים שיגרמו לנו לחשוב האם הילד מוכן לבוסטר והאם זה עדיף על פני מושב בטיחות, כמו לדוגמא:

  • הנתונים הפיזיים: אם הילד גבה, עלה במשקל ואנחנו רואים שבשום זווית כבר לא נוח לו במושב הבטיחות, בהחלט ניתן לשקול את האפשרות על מעבר לבוסטר.
  • צורך: כשיש לנו צורך במושב הבטיחות עבור האח הקטן שנולד.
  • לוגיסטיקה: אם הילד נוסע מידי פעם עם סבא וסבתא או עם מישהו שנדמה לכם שלא יוכל לחבר כמו שצריך את מושב הבטיחות, רצוי יהיה לחשוב על מעבר לבוסטר.

האם זה משנה איזה בוסטר קונים?

 התשובה היא כמובן כן. אנחנו יכולים לראות שגם בתחום הזה יש מגוון אדיר של אפשרויות, ולכן, אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור הילד שלכם, רצוי לבדוק תחילה במה אתם בוחרים. יש אפשרות לקנות בוסטר ישיבה בלבד אך יש אופציה גם לרכוש בוסטר עם תמיכה לגב, ואין ספק שאם הבטיחות היא הדבר החשוב כאן, לא כדאי להתפשר על מוצר ירוד.

בדקו את תו התקן

עוד דבר חשוב מאוד שצריך לקחת בחשבון כשרוצים להעביר את הילד לבוסטר, זו שאלת תו התקן. זה שתוכלו למצוא אינספור מוצרים זולים בתחום הזה זה נפלא, אך אם תשימו לב, תגלו שלא לכולם יש תו תקן. לכן חשוב לבדוק את הנושא הזה לעומק, כי כאמור, אין דבר חשוב יותר מאשר הידיעה שהילד שלכם נוסע בבטחה. כדאי לבדוק גם איזו חברה ייצרה את הבוסטר והאם הורים אחרים ממליצים עליו כי זה יעזור לכם לבחור את הבוסטר הכי טוב שקיים.

קראו עוד על: לול קמפינג לילדים