אילו סוגי מנופים קיימים?

חברות מנופים מחזיקות כמה סוגים של מנופים. החשיבה הרוחבית היא להעניק פתרונות הנפה והובלה לכל סוגי הלקוחות ועל פי צרכים שונים שלהם. לכן כאשר קיימות כמה אופציות ואפשר לנתב כל רכב לטובת משימה אחרת בדרך יעילה ובטוחה. ראו לדוגמה מנופים להשכרה!

סוגי מנופים

  • מנופי סולם אשר נעים על מסילה – מתאימים להובלת ציוד לקומות גבוהות. הסולם מותקן על גבי המשאית, קיימים כמה אורכים של סולמות ולכן יש משאיות המותאמות להנפת ציוד ביתי עד קומה 5 ואחרים עד קומה 15. במשאית קיימת רמפה והמנופאי מניח עליה את כל הציוד שאמורים לשנע מנקודה לנקודה.

הוא קושר את הפריטים הללו ומעלה אותם לאט לאט לדירה הרלוונטית. העובדים ממתינים במרפסת או בסלון ודרך הוויטרינה מושכים את המשלוח הכבד.

  • מנופי זרוע – אלו מנופים שמתאימים להרמת חומרי בניין, כמו לדוגמה משטחים של מרצפות או אריחי קרמיקה, קירות גבס, כלים סניטריים, לוחות חשמל, שקים של מלט, חול, חומרי איטום, לבנים, מסגרות של חלונות, ויטרינות, מעקים, דלתות, משקופים וכו'.
  • משאית מנוף – משאית אשר מובילה וגם פורקת סחורות, כמו העברת ציוד ממפעלים או מאולמות תצוגה לדיירים, לאתרי בנייה, לנמל הימי ועוד.
  • מנופים הידראוליים – מדובר במנופים שיש להם מערכת הידראולית והם המתאימים ביותר להרמת משאות כבדים במיוחד כמו מבנים קטנים, מחסנים, ציוד כבד כמו שנאים, טורבינות, צינורות בטון כבדים במיוחד לעבודות תשתית בכבישים ועוד.
  • סמיטריילר מנוף – משאית ארוכה שמסוגלת לשאת ציוד רב כיוון שמדובר במשאית כפולה ובתום ההובלה מעלים באמצעות המנוף את מלוא התכולה למיקום הנדרש.

הייחוד של חברת מנופים

חברת מנופים אלרון מבצעת סוגים שונים של עבודות הנפה מקצועיות וזאת בהתאמה לצורך של כל לקוח, על ידי צוותים מנוסים ומיומנים!