למה חשוב לשים לב כשבוחרים מקום לקבלת פנים עסקית?

מי שמתכנן אירוע עסקי, בוודאי רוצה להציג את המיזם שלו, את החברה או הארגון: השירות והמוצר שלו בצורה הנכונה ביותר. אירועים עסקיים קיימים בעיקר כדי לקדם מטרה מסוימת, בעוד שבכך אפשר גם לייצר קשרים עם אנשים חדשים בעולם העסקים. 

כיום, ישנן אינספור חברות המתכננות אירועים לקידום הארגון, בעוד שמדובר בחברות הייטק, סטארט אפ, חברות תרופות, רשתות מזון וביגוד – ובעצם כול ארגון שרוצה לקדם אינטרסנטיים עסקיים. כאשר אתם מתכננים קבלת פנים עסקית חשוב שהאירוע יתוכן בקפידה וכי תבחרו אולם אירועים קטן או גדול שמתאים לצרכים שלכם. אז למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מקום לקבל הפנים? הנה כמה דגשים: 

גודל האולם

כאשר אתם בוחרים אולם אירועים לעסקים, חשוב כי המיקום יתאים למרבית אנשי העסקים שהזמנתם לאירוע. בדקו את גודל האולם וודאו כי גם הגודל מתאים. בחרו מקום שאינו גדול מידי או קטן מידי ובכך תצרו רושם שהמום מלא, אך גם מרווח. 

מחיר

בצעו השוואת מחירים בין מספר אולמות מתאימים לאירועים עסקיים. בחנו את התקציב שלכם כולל כול ההוצאות ונסו לבחור אולם שיתאים לצרכים שלכם אבל גם לתקציב הנתון. נסו לברר מה כוללת העסקה עם המקום בו תקיימו את האירוע. בדקו האם המקום יהיה מעוצב כמו שתרצו? האם העסקה כוללת כיבוד ובר משקאות חמים וקרים?. בדיקות כאלה חשוב לעשות על מנת לצמצם הוצאות. במידה והמקום לא כולל אוכל – יש לבחור בחכמה דוכני אוכל וכיבוד אשר יתאים לאירוע עסקי. 

חניה

חשוב כי במקום תהיה חנייה וגם תחבורה ציבורית שתאפשר הגעה נוחה עבור כולם. במידה והמקום מרוחק: חשוב לשכור מיניבוס או רכב להסעת המוזמנים. 

במה ואמצעים חזותיים

לבסוף יש לברר האם המקום אפשר להקרין מצגות במקום או האם יש אמצעים חזותיים להקרנת מצגות או במה להרצאות. באמצעות בחירת אולם שמתאים לאירועים עסקיים – תוכלו לקבל את כלל השירותים במקום אחד.

התעניינו גם לגבי בת מצווה בצפון.