מהו הוופורייזר?

בשנים עברו, שיטות העישון הסטנדרטיות של קנאביס היו באמצעות עישון בג'וינט או בבאנג. כיום, תחום האידוי המצוי במגמת התפתחות, מציע מכשירי אידוי גם עבור קנאביס. יש הטוענים שיותר בטוח לאדות קנאביס כיום מאשר לעשן אותו מכיוון שתהליך האידוי לא דורש תהליך בעירה וכן, לא פולט עטרן או חומרים רגילים אחרים. המכשיר אשר באמצעותו ניתן לאדות כיום קנאביס נקרא: וופרייזר. הוופרייזר המודרני מחממים את החומר אך לא שורפים אותו.

מהו וופרייזר ומה הוא עושה?

הוופרייזר הוא מכשיר הרלוונטי לצורך חימום צמחים יבשים, תרכיזים או שמנים ובזאת בכדי למצות את החומרים הפעילים המצויים בהם. ישנם מכשירים מעין אלה אשר ניתן לשאת והם אינם גדולים כך שניתן להשתמש בהם בכל מקום ובכל זמן וישנם כאלה אשר רלוונטיים עבור שימוש ביתי ועל כן הם מאסיביים ועצמתיים יותר. באמצעות הוופרייזר ניתן לחמם את הצמח לטמפרטורה אשר תמצה את החומרים הפעילים בו ותאפשר לאדם לשאוף אותם לריאות מבלי לשרוף את הצמח. לא מעט אנשים אשר צורכים קנאביס מעדיפים לעשות זאת באמצעות וופרייזר ולא באמצעות שיטות אחרות.
בקישור זה תוכלו למצוא מבחר וופורייזרים איכותיים! 

מדוע אידוי צמח שונה מעישון?

בעזרת הוופרייזר כאמור ניתן לאדות את צמח הקנאביס. ידוע כי החומר הפעיל בצמח זה משתחרר כאשר מחממים אותו בין 220 ל450 מעלות, כאשר בכדי להוציא את החומרים הפעילים באמצעות ג'וינט יש צורך להגיע ל2000 מעלות פהרנייט. אידוי מעניק הרגשה נקייה יותר מעישון כאשר מאדים את הצמל. כמו כן, באמצעות אידוי הצמח ניתן להרגיש את הטעם שלו בצורה הרבה יותר נעימה ומדויקת. ההשפעה של הצמח היא כמובן זהה. על מנת שהוופרייזר יהיה יעיל וישמש למען מטרותיו בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לרכוש אחד איכותי.
מוזמנים לבקר באתר של מיסטר סמוק ולהתרשם ממבחר גאדג'טים למעשנים!