מה תפקידו של עורך דין נזיקין?

אדם שניזוק בגין גורמים שונים יכול להיות זכאי לפיצויים משמעותיים. לפעמים ההבדל בין אדם שמקבל פיצויים לבין מי שלא מקבל, או מקבל סכומים זניחים, הוא בגורם המקצועי שמייצג אותו. הווי אומר שאם אתם נתקלתם בנזק משמעותי וחוויתם פגיעה מהותית, אין זאת אלא שאתם צריכים עזרה מקצועית שתינתן לכם על ידי עורך דין נזיקין. בעזרתו ייבדק המקרה בעין מקצועית, ויתגלו הפרטים שיכולים להצדיק הגשת תביעה בגין נזיקין.

התפקיד של עורך הדין – למצות את הזכויות שלכם

במקרים רבים יש לאנשים זכויות, או נכון יותר סיכויים וזכאות לקבל סכומים גבוהים של כסף. אך מחמת חוסר ידיעה הם לא מקבלים אותם. מקרים כאלו נובעים מכך שעורך דין מוסמך ומנוסה בתחומי נזיקין לא נכנס לתמונה ולא מלווה את הניזוק באופן מקצועי. בסופו של דבר הניזוק לא משלם לעורך דין את שכר הטרחה, אך גם לא מקבל את הפיצויים שהוא יכול לקבל בהתאם לנזק שהוא ספג בגין תאונת קורקינט למשל. בעזרת עורך דין נזיקין ניתן לבחון את הנזק שנוצר, בין אם מדובר על נזקי רכוש ובין אם נזקי גוף עומדים על שולחן הדיונים. ולהתאים את המתווה היעיל שיוביל את הניזוק לקבל פיצויים באופן משמעותי ומקסימלי בהתאם למה שמגיע לו לקבל.

לתבוע את הגורמים הרלוונטיים

בירור יסודי של המקרה יכלול גם בדיקה לגבי הגורמים הרלוונטיים שניתן לתבוע במקרה הספציפי. הדבר תלוי באופי הנזקים, בחומרת הנזקים וגם בביטוחים שיש לניזוק. בהתאם לכל הפרטים יגבש עורך הדין את ההחלטות שלו ביחס לדרך המומלצת לניזוק על מנת למצות זכויות, לקבל את סך הפיצויים המקסימלי, ולהוביל את הניזוק לשיקום כלכלי ובריאותי באמצעות הפיצויים הכספיים שהוא יקבל מחברות הביטוח ומהביטוח הלאומי.

אולי יעניין אותך גם עורך דין לתביעות נזקי גוף