מה ההבדל בין פעמון לדלת לבין פעמון למשרד?

פעמון דלת הוא מכשיר שמצלצל כשמישהו לוחץ על הכפתור שבו. פעמון משרדי הוא מכשיר שמצלצל כשמישהו לוחץ עליו.

יש הבדל בין פעמון דלת לפעמון משרדי. פעמון דלת משמש בדרך כלל את בעלי הבית כדי להתריע בפניהם כאשר מישהו נמצא בדלת הכניסה שלהם. פעמון משרדי, לעומת זאת, משמש לעתים קרובות במשרדים כדי לקרוא לאנשים לפגישות או מצגות.

פעמון דלת

פעמון דלת הוא מכשיר שמשמיע צליל כאשר מישהו לוחץ עליו. פעמון דלת ממוקם בדרך כלל בכניסה לבית מגורים או בניין, בעוד פעמון משרד ממוקם לרוב בלובי או במיקום מרכזי אחר.

פעמון דלת הוא מכשיר המותקן בדרך כלל מחוץ לבניין כדי לספק אזהרה על מבקרים. הוא מורכב מכפתור ופעמון. כשמישהו לוחץ על הכפתור, הפעמון מצלצל בתוך הבניין.

פעמון משרדי

פעמון משרדי משמש לזימון אנשים מבפנים של בניין משרדים.

פעמון המשרד הוא מכשיר המשמש להתראה לאנשים במשרד. הוא משמש בעיקר למשיכת תשומת לב של אנשים ולתת להם הוראות. פעמון המשרד הוא מכשיר המשמש להתריע לעובדים במשרד. זה משמש בדרך כלל לאותת שפגישה התחילה או שמישהו צריך את תשומת ליבו.

פעמון זה מוצר כדי להקל על אנשים לתקשר זה עם זה במפעל שלו. המצאה זו עזרה לו לחסוך זמן, אנרגיה וכסף על ידי הפחתת כמות הרעש שהפעילו עובדיו בזמן העבודה.

ההבדל בין שני המכשירים הללו ניתן למצוא בפונקציות שלהם ובאופן השימוש בהם. פעמון דלת מצלצל כשמישהו דוחף אותו ומצלצל פעם אחת על כל לחיצה, בעוד פעמון משרדי מצלצל ברציפות עד שמישהו עונה לו.

רוב האנשים יאמרו שפעמון דלת הוא פעמון שאתה מצלצל בדלת ביתו של מישהו והפעמון במשרד הוא זה שבמקום העבודה שלך. עם זאת, זה לא נכון. ניתן להשתמש בפעמון דלת כדי להזעיק עזרה, בעוד שפעמון במשרד יכול לפרסם הודעות או להודיע לאנשים על אירועים מיוחדים.

> למידע נוסף על אביזרי חשמל בקרו באתר פתיה!