מה חשוב לדעת לפני שקונים שרשרת לגבר?

שרשרת לגבר היא אופציה נפלאה כמתנה אך חשוב להיות בטוחים שגבר זה אכן אוהבת שרשרות. לא כל הגברים אוהבים להתהדר בתכשיטים ולכן חבל לקנות פריט שיישאר בקופסה ללא שימוש.

בחירה של שרשרת 

אם הגבר אוהב תכשיטים, יש היצע נרחב מאד של שרשרות וכדאי לעבור על כולם כדי לקבל החלטה. יש שרשרות שמונחות על הצוואר באופן צמוד או מעט רופף. הן עשויות מחוליות מעניינות בשלל גוונים יש שרשרות כסף, יש שרשרות זהב ויש שרשרות אשר בנויות משילוב של חוליות כסף וזהב למראה ייחודי. השרשרות הלו שהן בסגנון גורמה, קיימות עם חוליות עבות ודומיננטיות, או לחלופין עם חוליות דקות ועדינות בגווני כסף, זהב או שחור.

הטעם האישי של הגבר שלך 

חשוב לבדוק מראש מהו הטעם האישי של בן הזוג כדי לקלוע לטעם האישי שלו. אם הוא אוהב שרשרות עדינות והוא יקבל שרשרת עבה, הוא לא יאהב זאת. לכן כדאי לשים לב לסוג התכשיטים שהוא עונד כדי להבין את קו החשיבה שלו בתחום זה.

שרשרות עם תליון 

שרשרות עם תליון אהובות מאד על המון גברים ולכן יש בה שפע של אפשרויות, שרשרות דקות או עבות יותר, חלקות או בעלות דוגמה ועליהן תליון מרשים של מגן דויד משובץ, חמסה שקיימת בשלל גדלים, חץ שקיים בכמה צבעים ואופציות של גדלים, כתר משובץ או מבחר גדול של דוגמאות נוספות.

מה יאהב הגבר 

כאשר מביטים על האפשרויות הרבות של שרשרות, כדאי לגבש חשיבה ולהיכנס לראש של בן הזוג, אם הוא יאהב שרשרת ספציפית, אולי בכסף? אולי עם תליון קטן יותר וכו'. בדרך זו הרבה יותר קל לגבש החלטה נכונה ומוצלחת. עבור גברים שפחות מתחברים לסטייל של שרשראות, כדאי לרכוש שעון מעוצב מתוך קולקציית שעוני דניאל וולינגטון המתאימים לכל סגנון אישי.