מהו הליקס ומה חשוב לדעת עליו

עגיל הליקס הוא עגיל אותו מצמדים לחלק של התנוך שהוא הכי קרוב לראש. מדובר באזור עדין ורגיש והא אינו דורש תמיד ניקוב חור בנוך. ניתן להצמיד את העגיל בעזרת קליפס מיוחד והוא ייצמד היטב למקום הרצוי.

חשוב לדעת בעת הבחירה בעגיל הליקס כמו גם בכל בחירה בכך עגיל שלא יהיה כי יש לשים לב למספר נתונים על מנת לוודא כי אכן העגיל יהיה מושלם ומתאים למקום בו מבקשים לענוד אותו.
עגילי הליקס למשל יהיו על פי רוב עגילים קטנטנים למדי על מנת שהם אכן יוכלו לשרוד במקום שם הם אמורים להישאר. יש כיום מבחר גדול של עגילי הליקס, במבחר גדול של צבעים כמו גם חומרים ארש מהם מיוצרים העגילים הללו.

אלו עשויים להתאים מאוד לכל אחד כאשר הבחירה תיעשה מתוך התאמה הן למבנה הפנים של האדם, הנתונים הספציפיים האישיים שלו כמו צבע השיער,, צבע העיניים וכו'.

שומרים על העור

חשוב לדעת כי לא כל אחד מסוגל לענוד את עגילי ההליקס. יש כאלה שהעגיל יפריע להם מאוד, הוא יגרום לחיכוך מציק ומעיק בעור והא לא יצליח להסתגל אל העגילים הללו. מנגד יש כאלה שאין להם כל בעיה עם העגילים הללו ומהיום הראשון בו הם עונדים אותם הם מסוגלים להישאר איתם ממש בלי להרגיש בגוף הזר הנתלה להם על האוזן.
ברור שאי אפשר להשוות מאחד לשני וחשוב שכל אחד יהיה קשוב לגוף שלו ותגובות שהוא מגיב עלך כל תוספת או גוף שמוסיפים לו.
כי אחרי הכול, השמירה על העור חשובה לאין ערוך, פי כמה וכמה מהיופי והחן שאמנם תורמים ומוסיפים, אך לא זה העיקר.

קונים בחנות אמינה

כאשר מדובר בתכשיטים ובמיוחד אם מדובר בתכשיטים יקרים העשויים זהב, חובה לפנות אך ורק אל בתי עסק אשר עליהם אפשר לסמוך כי הם ימכרו אך ורק מוצרים איכותיים וטובים לדוגמה לורי מותג תכשיטים. לא כל מי שפותח בסטה של תכשיטים יהיה ראוי לאימון שלנו כי לא פעם התכשיטים שהם ימכרו לנו כלל לא יענו על הדרישות.