מהו עיסוי רקמות עמוק? 

חלק ממה שמאפיין את העידן שבו אנחנו חיים, זה העומס שאיתו אנחנו מתמודדים. לכן ברור מדוע גם אתם מוצאים את עצמכם לפעמים עם הרצון העז למצוא דרך להירגע. לנוח וגם ולשפר את התפקוד הפיזי שלכם, שמשפיע כמובן גם על התפקוד הרגשי. זו הסיבה שבגללה כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של עיסוי רקמות עמוק, כי הוא עונה בדיוק על הצרכים האלה. עיסוי רקמות עמוק הינו חזק ובעל השפעה מורכבת היטב הן במישור הפיזי הן במישור הרגשי. הטכניקה שבאה לידי ביטוי בעיסוי הזה היא בעיקר של עיסוי, לחיצות ומתיחה. יש בכוחו של העיסוי לשכך כאבים שונים ואף לשפר את החלמת השרירים, כך שברור מדוע כדאי לנסות את זה מידי פעם. 

איך תבחרו איפה לעבור עיסוי כזה? 

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי שיש לו השפעה משמעותית ביותר על הגוף במישורים שונים. לכן ברור מדוע לא אחד יוכל לעשות לכם אותו, וחשוב מאוד לבדוק במי אתם בוחרים. הרעיון, אם אתם רוצים לעבור עיסוי כזה, הוא לעבור אותו במקום הטוב ביותר שיש. לכן חשוב לבדוק מה ההשכלה ומה הניסיון של מי שיעשה לכם את העיסוי הזה. כמו כן, רצוי לבדוק גם מה אומרות חוות דעת ועד כמה המעסה שלכם באמת נחשב למוכשר בתחום הזה. 

האם זה פינוק יקר? 

בהחלט אפשר להבין אתכם אם אתם תוהים האם, כאשר מדברים על עיסוי רקמות עמוק, מדברים על הוצאה כלכלית גדולה. חשוב שתדעו שזה מאוד תלוי בשאלה איפה אתם עומדים לעשות את העיסוי, כי לא בכל מקום המחירים יהיו זהים. כמו כן, חשוב גם להחליט האם תרצו להוסיף לעיסוי עוד כמה פינוקים כמו ספא, ארוחת בוקר וכדומה. מידע נוסף באתר https://www.r-c.co.il/