מה הם קלירומייזרים?

בתעשיית הסיגריות האלקטרוניות, ישנם סוגים רבים של מכשירי אידוי קומפקטיים המדמים סיגריה ונותנים את האפשרות להפחית בכמות העישון או לחילופין להפסיק לעשן בכלל. כשבשוק הסיגריות האלקטרוניות מסתובבות סיגריות שונות בהרכבן, איך אפשר לדעת מהי הסיגריה הנכונה עבורכם? מחקר קטן ייתן לכם את השמות השונים של הסיגריות האלקטרוניות ויסביר לכם את המבנה של הסיגריה ולמה היא בנויה כך. 

נתקלתם במילה קלירומייזר? 

כן, גם קלירומייזרים הם סיגריה אלקטרונית המתבססת על מיכל מילוי שקוף, כך שניתן לראות דרכו כמה נוזל נשאר לעישון, גוף החימום נמצא בתוך המיכל השקוף ומתחמם בעזרת האוטומייזר, שהוא גוף החימום, בעת הדלקת הסיגריה. הקלירומייזרים הם עוד צורת אידוי ממש כמו הקרטומייזר כאשר ההבדל היחיד ביניהם הוא המיכל.

כמו כל סיגריה אלקטרונית

גם את הקלירומייזרים ניתן למצוא בחנויות המוכרות סיגריות אלקטרוניות ובדומה למודים גם לקלירומייזרים ניתן לבחור מידת חוזק של עישון. הכל תלוי בחוזק האוטומייזר, שהוא חוזק אידוי הנוזל. עישון עם קלירומייזר מביא טעם עשיר יותר של הטעמים השונים הקיימים לסיגריות האלקטרוניות. יתרה מכך, עצם היותו של המיכל שקוף מאפשר לכם למדוד את כמות העישון שלכם ולהיות בבקרה תמידית. אל דאגה, המיכל השקוף לרוב מגיע עם כיסוי הגנה.

איך בוחרים קלירומייזר?

בגדול, בחירת סיגריה אלקטרונית מסתכמת בעניין של העדפה אישית. של ניסיונות עד שמגיעים לסיגריה הנכונה. ממש כמו עם סיגריות רגילות. אם תשומת לבכם נחה על קלירומייזר, בדקו את החוזק של המכשיר לעומת רמת העישון שלכם. מה שיקל עליכם בבחירה זה לדעת שלקלירומייזרים יש כמה גדלים של מיכל.

לא בטוחים עדיין?

זה בסדר גמור, אם אתם לא באים מתוך עולם הסיגריות האלקטרונית, אין באמת סיבה שתדעו להבדיל בין הסוגים השונים הקיימים בשוק. ישנו מידע רב באתרי האינטרנט השונים שמספקים סיגריות אלקטרוניות שונות וכמו כן גם את האביזרים הלווים להן. 

בנוסף, ישנם אנשי מקצוע כמו iSmokeplus  המתמחים במענה על שאלות מסוגים כאלה וישמחו לתת לכם את התשובות לכל השאלות שלכם על כל סוג סיגריה אלקטרונית ואת העזרים התומכים בעישון נוח, קל ונעים.