מה ניתן לעשות עם מכונת CNC ביתית?

זה בהחלט נשמע כמו חלום: מכונה ביתית קטנה ופרקטית שנמצאת בבית ומאפשרת ביצועי CNC ביתיים, אילו חיים קלים!

באמצעות מכונת CNC ביתית ניתן לייצר חלקים על פי מודל ממוחשב משלל חומרים, דוגמת אלומיניום, פלסטיק, נחושת, עץ וסיבי פחמן.

המכונה מצוידת בראשים מתחלפים משבעה סוגים: הדפסה תלת ממדית, כרסום CNC, סכין נגררת, ראש חריטה נגרר, חריטה בלייזר, עט סימון וחוט חם. את הראשים, שנמכרים בנפרד מהמכונה , ניתן לרכוש בהתאם לצורך שלכם.

אז מה הם התוצרים שתוכלו ליצור באמצעות מכונת CNC  ביתית?

כל מוצר שגודלו אינו עולה על 210 מ"מ רוחב על 210 מ"מ אורך, גובהו אינו עולה על 95 מ"מ, ועומקו – כלומר ציר ה-Z שלו מגיע עד ל 40 מ"מ. אשר עשוי מנחושת, פלסטיק, עץ, אלומיניום, כסף, אקריליק, MDF, PVC ועוד יוכל לצאת לפועל באמצעות מכונת CNC ביתית. מה שאתר צריכים לשם כך, אלו כמובן מכונת הCNC  אשר צוידה מבעוד מועד בראשים המתאימים, מחשב שמצויד בתוכנה הנדרשת לשם יצירת הדגם לחיתוך, משטחים מהחומר הרצוי, יצירתיות, אמביציה וקצת אומץ – והנה לכם מפעל ביתי למוצרים קטנים ונהדרים.

על מה כדאי לתת את הדעת ברכישת מכונת CNC ביתית?

כאשר אתם עומדים לפני רכישה של מכונת CNC ביתית, חשוב לבדוק שהיא בעלת מערכת פרופילים יציבה, וכן שיש לה מערכת קיבוע חומר משולבת, כמו גם מסילות ליניאריות מתכוננות, ואיטום מפני לכלוך. חשוב גם שתהיה בקרת אלקטרוניקה מותאמת אישית.

אם כל הפרמטרים האלו קיימים במכונה זו, אות היא כי המכונה הינה מדגם חדשני ומשופר, שעשוי להגיע לרמת ביצועים מצוינת, והיא תחזיק מעמד לאורך זמן, כך שתיהנו ממנה כפי שציפיתם תמיד.