מה היתרונות של קרם פנים עם מקדם הגנה?

שימוש בקרמים לפנים יכול להיות דרך מצוינת לשפר את העור שלך. הקרמים האלו יכולים לעזור לך להשיג עור בריא וזוהר ולשמור על החיוניות שלו גם בחשיפה למפגעים סביבתיים כמו עשן, אבק ולכלוך. הדבר החשוב ביותר בקרמים לפנים הוא בחירת הקרם המתאים לסוג העור ולבעיות מהם הוא סובל. יש כל כך הרבה סוגים שונים של קרם פנים הזמינים היום בשוק – מעור יבש ועד שמן או רגיש, כאשר ההמלצה היא תמיד לרכוש קרם פנים עם מקדם הגנה.

מהו קרם פנים עם מקדם הגנה?

קרם פנים הוא מוצר קוסמטי הנמרח על עור הפנים. הוא משמש בדרך כלל להענקת לחות, הגנה ולפעמים לטיפול בבעיות עור. קרמים לפנים עם SPF מומלצים לאנשים המבלים את רוב זמנם בחוץ על מנת להגן על עורם מפני נזקי קרינת UV. מקדם הגנה מפני השמש (SPF) הוא מדד לכמה זמן קרם הגנה יכול להגן על העור מפני קרני UVB, וכדי לספק את ההגנה המתאימה לעור הפנים ניתן למצוא גם קרם פנים עם מקדם הגנה שמותאם ליישום על עור הפנים.

יש אנשים שמשתמשים בקרם לחות עם SPF כדי להבטיח שהעור שלהם מוגן מפני כוויות שמש. לכן, חשוב שלקרם יהיה דירוג SPF של לפחות 30. חשוב לזכור כי בחירת הקרם עם דירוג מקדם ההגנה המתאים צריכה להיעשות על פי סוג העור, כמות החשיפה לשמש ומאפיינים נוספים.

מה היתרונות שיש לקרם פנים עם SPF?

חשיבות ההגנה מקרינת השמש היא בכך שהיא יכולה להפחית את הסיכון לסרטן העור ולמחלות אחרות הנגרמות מחשיפה מוגזמת לקרני UV. קרם לפנים עם SPF הוא דרך מצוינת להגן על עור הפנים מההשפעות המזיקות של השמש. קרמים כאלו גם מסייעים במניעת קמטים ושמירה על מראה עור צעיר ורענן.