טיולים בפאפוס

פאפוס, הוא אחד ממוקדי התיירות העיקריים בקפריסין. מבחינה טכנית, ישנם 2 מוקדים כאלה – העיר העתיקה ופאפוס החדשה, הידועה גם בשם קאטו פאפוס. מתכננים טיולים בפאפוס? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

טיולים בפאפוס 

פאפוס, ידועה כמרכזה התרבותי וההיסטורי של קפריסין. פעם בירת התרבות של אירופה. העיר מציעה שילוב של חוויות, מאתרי נופש מודרניים ועד חורבות עתיקות, ומגוון רחב של פעילויות כדי לרצות גם מטיילים שנהנים מהרפתקאות עמוסות אדרנלין וגם לאלה שמעדיפים קצב חיים איטי יותר.

אם זו הפעם הראשונה שאתם נוסעים לפאפוס, אתם עלולים למצוא את עצמכם המומים למראה שפע הפעילויות הזמינות באי הקטן הזה לכאורה. בחרנו את הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות בפאפוס.

אגיה קיריאקי כריסופוליטיסה 

Agia Kyriaki Chrysopolitissa היא אחת הכנסיות המתפקדות בעולם, המארחת שירותים אנגליקניים בימי ראשון ורביעי. עם זאת, בעוד שהכנסייה הראשית מתוארכת לשנת 1500 ובהחלט שווה ביקור, רוב המטיילים מוצאים נקודות עניין אחרות ברחבי האתר.

טירת פאפוס 

טירת פאפוס, נבנתה כמבצר מימי הביניים, ששמרה על נמל פאפוס בזמן שהיא נשלטה על ידי האימפריה הביזנטית. 

המבנה החזק, חי חיים רבים לאורך ההיסטוריה שלו, נבנה מחדש על ידי הלוסיגננים במאה ה- 12, ולאחר מכן, פורק ונבנה שוב על ידי העות'מאנים במאה ה- 15. מה שמטיילים רואים היום הם שרידי הבנייה העות'מאנית.

המגדל הענק של פאפוס 

תוכלו להתפעל מהמגדל הענק, תאי הכלא הקודרים ומקרבות הגג שבהם עמדו פעם תותחים. התותחים כבר אינם שם, למרבה הצער, מכיוון שהם הוסרו כשהטירה קיבלה חיים חדשים נוספים בסוף המאה ה- 18, כשהפכה למחסן מלח בריטי. אין ספק שבוקור בו, יעשיר לכם את החופשה הנחמדה שלכם.

> בחרו לכם מסלול לנופש באתר קפריזה טיולים ואירועים בקפריסין