טיול לנמיביה – המדריך המלא

אם אתם חובבי הטבע, המאמר הבא בשבילכם. כאשר אתם מחליטים לטייל בחו"ל, יש אינספור סגנונות שאתם יכולים לבחור לטיול שלכם. אתם יכולים להחליט שאתם הולכים להכיר תרבויות חדשות, אתם יכולים להחליט שאתם הולכים להכיר סגנונות אוכל חדשים.

כן, זה אולי מפליא אתכם, אבל יש אנשים שהולכים לטייל בעיקר כדי להכיר סגנונות אוכל חדשים, אז אם אתם חובבי אוכל, אתם יכולים לטייל ולהכיר סגנונות חדשים של אוכל, לא בהכרח שאת כולם תאהבו אבל זו ודאי תהיה חוויה. ראו לדוגמה טיול למדגסקר בהתאמה אישית!

ואם אתם יותר הרפתקנים ואוהבים טבע, אז טיול לנמיביה בהחלט יכול לספק אתכם, מה שכן, יש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני וכפי שתראו בהמשך.

אז איך נראה טיול לנמיביה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טיול לנמיביה

אם אתם רוצים לטייל במדברות עד, לראות את העוצמה של המדבר, לחוש את הבדידות שבו ועם זאת, לראות מידי פעם חיות תועות, טיול עצמאי לנמיביה יכול לעזור לכם בזה.

מדובר בשטח ענק, מדבר של ממש המשתרע על פני מאות קילומטרים, אפשר לטייל שם המון, אבל גם כמה ימים יספיקו לכם כדי להיכנס לחוויה.

המקומות הללו מוקפים ברכסי הרים מהממים וזה יהיה מאוד תלוי באיזו עונה אתם מגיעים. יש 2 עונות עיקריות, עונה יבשה ועונה גשומה.

אם אתם הולכים ואתם רוצים לראות בעיקר את כל הפריחה, את כל הירוק וכמובן, את בעלי החיים המקומיים, אתם צריכים ללכת בעונה היותר גשומה, לא מדובר בקור מקפיא, פשוט יהיו ירידות של גשם מידי פעם, אבל כל האזור ירוק ופורח.

לעומת זאת אם אתם רוצים להכיר את המקום מהזווית המדברית שלו, אתם יכולים להגיע בתקופות קצת יותר חמות.