הדברת טרמיטים – המדריך המלא

לא נעים לחיות בבית שיש בו טרמיטים ובגלל, מפגעים סביבתיים קטנטנים שהורסים כל חלקה טובה. אז איך אפשר להיפטר מהם אחת ולתמיד? במאמר זה ננסה לבדוק מהם הכלים שבאמצעותן נוכל להדביר את הבית באופן הכי טוב שיש.

הדברת טרמיטים – המדריך המלא |

ישנן מספר דרכים של "עשה זאת בעצמך", כדי להיפטר מטרמיטים, אך אף אחת אינה יעילה כמו פנייה לחברת הדברה מקצועית.

אם אתם חושדים שיש לכם טרמיטים בבית, חשוב לפעול במהירות. עץ חלול וצינורות בוץ הנמצאים בבית, הם כנראה גם סיבה לכך שהם משתלטים על הבית שלכם. כדאי להיות ערניים, כי טרמיטים יכולים לגרום נזק רב עוד לפני שאתם מבינים שהם שם. 

קראו על ריסוס נגד טרמיטים >>>

הדרך הטובה ביותר להיפטר מטרמיטים |

הדרך הטובה ביותר להיפטר מטרמיטים, היא לפנות לחברת הדברה מקצועית. אפילו בעל הבית המיומן ביותר, לא יכול להתחרות עם הניסיון, הידע והמוצרים, כמו גם הציוד של מדביר מקצועי ומיומן.

איך נפטרים מטרמיטים? |

כמה מהדרכים הטובות ביותר להיפטר מטרמיטים, היא להחיל מוצרי הדברה שונים נגד טרמיטים על החלק החיצוני של הבית שלכם, להשתמש בכימיקלים ישירים בחלק הפנימי של הבית שלכם, להקים פיתיונות טרמיטים ולרסס חומצת בורית ברצפות ובקירות.

קראו על טיפול בטרמיטים >>>

להיפטר מטרמיטים תת קרקעיים |

מחסומי קוטלי טרמיטים: תלוי איפה אתם גרים, כי ייתכן שתוכלו לרכוש כמה מוצרים לקטילת טרמיטים ברמה מקצועית כמו Taurus SC נוזלי ו- Termidor SC. 

תצטרכו ליישם את טיפולי הטרמיטים הקונבנציונליים האלה על ההיקף החיצוני של הבית שלכם כדי ליצור להם חסם מאפשרות של התרבות טרמיטים נוספת. טרמיטים אינם מסוגלים לזהות את קוטל הטרמיטים, וכאשר טרמיט אוכלים חומרי הדברה שיושמו בקרבתם, הם יפסיקו להתרבות יותר.