כך תבחרו שטיח לחדר הילדים

אחד מפריטי החובה שצריכים להיות בחדר ילדים הוא השטיח. אולי לא כולם יחשבו כך, אבל מדובר בפריט שיכול להוסיף רבות לאווירה שבחדר, לשמש כמבודד קור עבור הילדים שמשחקים על הרצפה וכמובן מהווה משטח נעים למשחק. אז איך בוחרים שטיח לחדר ילדים? כל מה שרציתם לדעת.

התאימו את השטיח לצרכי הילדים

קודם כל, חשוב להתאים את סוג השטיח לצרכי הילדים. וזה אומר שאם מדובר על חדר לפעוטות, מומלץ לבחור בשטיח פרוותי ובעל מגע נעים ונוח לזחילה וכן גם בחדר עבור ילדים בוגרים שכבר לא משחקים על הרצפה, ניתן לבחור בשטיח מהסוג הזה. לעומת זאת, כאשר מדובר בחדר במיועד לילדים צעירים, כדאי לבחור בשטיח עבה אך בעל מגע חלק יותר ולא פרוותי על מנת שהם יוכלו לשחק עליו במשחקים המתאימים לגילם כמו קלפים ומשחקי הרכבה והם לא יתפרקו. 

התייחסו לעיצוב השולט בחדר

שטיח בחדר ילדים נחשב לחלק בלתי נפרד מהחדר ולכן חשוב מאוד שהקו העיצובי שלו והצבעים שלו יתאימו לרהיטים שבחדר ולעיצוב השולט בו. ניתן כמובן להזמין שטיח בעיצוב אישי שמתאים בדיוק לחדר, אך בהחלט אפשר גם למצוא את השטיח המתאים מבין מבחר השטיחים הגדול שקיים בשוק.

שטיח שאינו מבליט לכלוך

דבר אחרון וחשוב מאוד שיש לזכור בעת בחירת שטיח לחדר ילדים הוא עניין הלכלוך. ילדים אינם יודעים לשמור על הניקיון ולכן כדאי לרהט את החדר שלהם ברהיטים פרקטיים ולבחור באביזרים בצבעים שאינם מבליטים לכלוך. השטיח הוא אחד המקומות המועדים לצבירת לכלוך רב מכיוון שהוא מונח על רצפת החדר ונמצא בשימוש כל הזמן, ולכן יש לשים לב שסוג השטיח שאתם קונים והצבע שאתם בוחרים, לא יגרמו ללכלוך לבלוט בחדר. מידע נוסף באתר https://saharacarpet.co.il/