כך תעצבי את החדר לקראת בואו של הבייבי החדש

מועד הלידה מתקרב, ועוד רגע תפגשי את הבייבי החדש שגדל ברחמך במשך תשעה חודשים. עלייך להתכונן לקראת המפגש המרגש לא רק מבחינה נפשית, אלא גם מבחינה פיזית עם סידור ועיצוב חדר תינוקות מושלם ונעים בו התינוק המתוק ישהה. הנה כמה טיפים שיסייעו לך לעצב את החדר בצורה הטובה ביותר:

מיטת תינוק

בימים ובשבועות הראשונים לחייו, התינוק מעביר את רוב הזמן בשינה כדי לגדול ולהתפתח. העניקי לו סביבה נעימה לכך עם מיטת תינוק מרווחת ובטוחה, הכוללת גם מזרון עבה ורך שיספק את התמיכה המושלמת לגופו הקטן. מומלץ לבחור במיטת תינוק כמו זו הכוללת משטח ייעודי להנמכה והגבהה של המזרון, כך שהמיטה תשמש גם כעריסה לגיל לידה, מיטה לתינוקות זוחלים / עומדים וגם מיטת מעבר לילדים בגילאי 3-4.

שידה וארונות

פריט ריהוט נוסף והכרחי לחדר התינוק הוא יחידת אחסון גדולה ונוחה, בה ניתן לאחסן בגדים, מוצרי טקסטיל, צעצועים וכל דבר נוסף השייך לתינוק. בחודשים הראשונים לחייו של התינוק חשוב להקפיד על רמת היגיינה גבוהה, וזאת על ידי הפרדה בין הדברים שלו לבין הדברים השייכים לשאר המשפחה. באמצעות ארון או שידה מעוצבת שימוקמו בחדר התינוק ניתן לשמור על הפרדה בין הדברים, וגם להוסיף פריט ריהוט מעוצב שיוסיף ליופי של החדר.

מוצרי טקסטיל

לאחר בחירת פריטי ריהוט מעוצבים לחדר התינוק, כמו מיטה,  שידות החתלה לתינוקות ויחידות אחסון נוספות, תוכלי להעצים את עיצוב החדר באמצעות אביזרים נוספים כמו מוצרי טקסטיל מעוצבים. בחרי מצעים למיטת תינוק התואמים לקו העיצובי שיש בחלל – לדוגמה אם בחרת פריטי ריהוט בצבעי עץ טבעי, תוכלי להשלים את המראה המעוצב בעזרת מצעים, שמיכה לתינוק, מגן ראש ופריטי טקסטיל נוספים בגווני לבן ושמנת.