אלו הדברים שאתם חייבים להצטייד בהם לקראת הגיוס לצבא

אם יש משהו ישראלי ומרגש מאוד, הוא הגיוס לצה"ל. קשה להסביר את העניין הזה לאנשים שחיים במדינות אחרות, אך אצלנו הגיוס לצה"ל הוא עניין רציני שכולם מחכים לו. אתם רוצים להגיע כמה שיותר מוכנים? לא רוצים שיחסר לכם שוב דבר? הינה לפניכם מספר פריטים מתוך רשימת ציוד למתגייס שלא כדאי שתוותרו עליהם. 

 

למה כדאי לקנות ציוד אם צה"ל נותן לכם הכול? 

 

עוד לפני שננסה לענות על השאלה איזה דברם אתם חייבים לקראת הגיוס, חשוב שתבינו: צה"ל אומנם נותן לכם מדים, אבל זה נגמר בערך בזה. לכן, אם אתם לא רוצים להגיע למצב שבו קר לכם, חם לכם או לא נוח לכם, ברור שאתם צריכים להצטייד מראש, ויפה שעה אחת קודם. 

 

ציוד הכרחי שלא תרצו למצוא את עצמכם בלעדיו 

 

בבואנו לדבר על רשימת הציוד שלכם לגיוס, כדאי יהיה לקחת בחשבון כמה פרטים, כמו למשל: בגדים תרמיים כדי להימנע מקור, כפכפים, שעון איכותי, מזרן שטח, תיק שיוכל לשמש אתכם לכל אורך שנות השירות הצבאי שלכם ועוד. יש אנשים שמרגישים רגועים יותר כשיש להם שקיות חימום וגרביים מתאימות, כך שגם לכם שווה לבדוק את האפשרות הזאת רגע לפני הגיוס שלכם לצה"ל. 

 

למה כדאי לכן להשקיע ולקנות ציוד איכותי? 

 

אומנם זה נכון שאתם אנשים צעירים ואולי אין לכם כסף, אך מצד שני, אם אתם כבר קונים ציוד לגיוס, אתם חייבים שהוא יהיה כמה שיותר איכותי. אתם לא באמת רוצים למצוא את עצמכם, אחרי כמה חודשים בצבא, עם ציוד שלא יוכל לשמש אתכם. לכן חשוב לבדוק מראש ולהבטיח שאתם כן קונים ציוד כמה שיותר איכותי. בדוק איזו חברה ייצרה את הציוד שאתם קונים והאם חיילים אחרים ממליצים עליו בחום או לא ממש.