ד"ר קובי שגיא: מכשיר הפיפימון ואיך זה קשור להרטבת לילה?

הרטבת לילה זו תופעה מצויה מאוד. והיות שכל כך הרבה ילדים מתמודדים אתה תרים אחר דרך טובה ויעילה שתאפשר לילד להתגבר על העניין וללמוד ללכת לישון יבש וגם לקום כך. אחד העזרים הנחשבים בתחום הוא מכשיר הפיפימון.

מכשיר הפיפימון בשיטת ד"ר קובי שגיא

מכשיר הפיפימון הוא מכשיר אשר מלווה את הטיפולים במרפאה של ד"ר קובי שגיא. מלבד להכוונה ההתנהגותית וחיזוקים החיוביים שהילד מקבל, נעשה שימוש במכשיר. בשעות הלילה המועדות לפורענות יישן הילד על סדינית מיוחדת אשר לה חיישנים. הסדינית מחוברת בחוט דק ליחידה הנוספת של המכשיר. במידה והילד מתחיל להרטיב התדר מועבר למכשיר והוא מתחיל לצלצל. כך מתעורר הילד או עוצר את עצמו במועד וההרטבה הבאה נמנעת.

ד"ר טל שגיא – השילוב לטיפול מושלם

הטיפול של ד"ר טל שגיא חותר להשיג אחזי הצלחה גבוהים ולכן הוא משלב לצד הטיפול ההתנהגותי גם שימוש במכשיר מתקדם ומומלץ מאוד. בעזרת המכשיר יוכל הילד לחזק את היכולת שלו לשמור על הסוגרים ולהימנע מהרטבה.

האם הטיפול מצליח?

הורים חוששים רבים פונים לקליניקה של ד"ר שגיא ומבררים על הטיפול ועל ההצלחה שלו. המסר המעודד הוא שהטיפול מוכיח את עצמו שוב ושוב וילדים רבים הצליחו להגיע למצב של לילות יבשים לחלוטין הודות לטיפול. השימוש במכשיר לצד האימון ההתנהגותי הובילו לשינוי המיוחל ועזרו לילדים ללמוד לשלוט על עצמם בלילות. ד"ר שגיא מציין בסיפוק כי כתשעים אחוזים מקרב המטופלים נגמלו באופן מלא מהרטבת לילה בזכות שיטה מתקדמת זו.

כיצד מתבצע הטיפול?

מדובר על טיפול שמתבצע באופן מקוון. כלומר, אין צורך לצאת לדרך עם הילד ולא אמורים להגיע לקליניקה של ד"ר קובי שגיא. הטיפול יכול להיערך אצלכם בבית והוא יעיל ממש כמו פגישה פיסית. הילד רואה מול עיניו את ד"ר שגיא על המסך. השיחה מתנהלת והילד מחזק את כוחו ואת יכולותיו. התוצאה היא לילות יבשים לחלוטין וסיפוק אמתי שלכם ושל הילד. כי הנה, סוף סוף לאחר לילות רבים של סבל ומצוקה הגעתם אל המנוחה ואל הנחלה – הילד שלכם יבש גם בלילה!