10 תיקי ההחתלה השווים ביותר

תיק החתלה הוא מוצר חובה עבור אימהות לילדים. התיק אמור להכיל בתוכו חיתולים, בגדים, מוצצים ובקבוקים. תיק החתלה נחשב למוצר יקר יחסית מכיוון שעליו להיות איכותי, כביס ובעל תאים רבים לאחסון חפצי התינוק, קראו מידע חשוב נוסף כאן.

קיימים בשוק מגוון תיקי החתלה שונים, הבאנו לפניכם את עשרת הנבחרים מבניהם:

  1. תיק מחברת Babymel –בעל שכבת מעטפת השומרת חום או קור, שמגיע עם משטח החתלה תואם שעשוי מאותו סוג בד כמו התיק. ישנו תא בעל רוכסן שמיועד לחפצים יקרים. כמובן שניתן לתלותו על העגלה בצורה נוחה.
  2. תיק מבית toosh – התיק מחולק לשתי תאים גדולים, הוא מגיע עם משטח החתלה, תא שומר חום לבקבוקים ותא למוצצים. התיק ניתן לנשיאה על הכתף ולתלייה על גבי עגלה. בדקו תיקי החתלה בטוש קידש זה כדאי.
  3. תיק מבית OKIEDOG – דגם אורבן טרק קרמל מתאים לכל עגלה ולכל מין, התיק מכיל שקיק לכביסה מלוכלכת, משטח החתלה ותא תרמי לבקבוק.
  4. תיק החתלה של היידי – לתיק ישנו תא אחד גדול עשוי מרשת ועליו מחזיק מפתחות נשלף ושני תאים גדולים עם גומי. עם התיק מגיע גם תיק החתלה הכולל משטח החתלה שניתן להשתמש בו בנפרד מהתיק הגדול. התיק מגיע גם עם רצועות שמתלבשות על העגלה.
  5. תיק מחברת Village – תיק גדול שמחולק לתאים נוחים; תא למגבונים, תא שומר חום, תא למוצצים ולחיתולים ועוד. התיק עשוי מחומר דוחה מים שניתן לניקוי בעזרת מגבונים.
  6. תיק מחברת babybag – מדובר בסט של 5 תיקים; תיק החתלה, תיק בינוני, משטח החתלה, תיק שומר חום, ונרתיק תרמי לבקבוק. התיק נתלה בקלות על כל סוגי העגלות ומגיע במבחר צבעים שונים.
  7. תיק מחברת Lekebaby – תיק בעל תאים רבים, משטח החתלה ותא שומר חום לבקבוקים. לתיק יש כתפיות לנשיאה על הגב וקליפסים לעגלה. לתיק מצורף שי – סינר מעוצב לתינוק.
  8. תיק מחברת פישר פרייס – תיק החתלה קומפקטי שמכיל בתוכו כל מה שתיק מהסוג הזה אמור להכיל.
  9. תיק מחברת insular – מגיע עם ארנק נלווה, משטח החתלה ושומר חום לבקבוקים, קיים במגוון צבעים והוא אופנתי וממש זול.
  10. תיק eleindlole – תיק קטן יחסית לנשים שאוהבות. מכיל את כל מה שתיק החתלה רגיל צריך להכיל.