היתרונות בלוחות מחיקים

לוחות מחיקים הם בעלי שימוש רב הן בבית והן במשרד. הם משרתים את הלקוחות לאורך תקופות ארוכות, לאור הייצור האיכותי שלהם.

לוחות מחיקים בבית

לוחות מחיקים הם הפריט האידאלי בבית כדי לרשום תזכורות שונות, כמו אילו פריטים יש להזמין בקנייה הבאה בסופרמרקט, באיזה יום תתקיים השבוע אספת ההורים, באילו שעות יתקיים חוג הג'ודו וכו'. בתום השבוע מוחקים את המידע שכבר אינו רלוונטי ומכינים רשימה חדשה בהתאם לצורך לשבוע הקרוב. קראו בהרחבה על לוחות מחיקים!

לוחות מחיקים במשרד

כל ישיבה במשרד היא ישיבה דינמית ויש בה שינויים, תוספות, רעיונות ומטלות. לכן כאשר קיים על הקיר לוח מחיק, מי שמנהל את הישיבה רושם את הנקודות החשובות ביותר, רושם את המשימות וגם מוחק נושאים שנראים במהלך הישיבה כפחות רלוונטיים. כאשר מביטים על הלוח המחיק בתום סיעור המוחות, כל אחד רואה שרשומות על גבי הלוח כל הנקודות המהותיות והחשובות ביותר שעליהן דיברו במהלך הישיבה ונוח לראות זאת באופן מרוכז וחד.

בתום הישיבה, הדברים נרשמים בפרוטוקול או שנרשמות משימות לגורמים השונים ולאחר מכן מתקיימת בחדר ישיבות זה ישיבה אחרת של עובדים אחרים ובתחומים עסקיים שונים ולכן כל המידע נמחק ובמהלך הישיבה החדשה כבר נרשם מידע חדש.

בדרך זה לוחות מחיקים גדולים משרתים כיאות את כל העובדים ומאפשרות לראות באופן ברור וקריא את כל ההדגשים.

חדרי ישיבות משרדיים

בהתאם לתחום העיסוק של החברה, יש בה חדר ישיבות אחד למשתתפים רבים, או חדרי ישיבות קטנים לכמות מצומצמת של עובדים. בכל אחד מהם מתקינים לוח מחיק וזאת באופן פרופורציוני לגודלו של חדר הישיבות. תולים זאת בהתקנה נסתרת במיקום ובגובה שהוא האידאלי עבור העובדים היושבים סביב השולחן, כך שיראו היטב את הלוח.