קורס אגרוף תאילנדי – האם זה מתאים גם לנוער?

כידוע לכולנו אגרוף תאילנדי, כמו כל ענף ספורט, זכה למקום של כבוד בעולם הספורט. באולימפיאדה ובתחרויות מקומיות ובינלאומיות. קורס אגרוף תאילנדי הוא דבר שמסקרן אנשים רבים. מה מיוחד בו? למה זה ענף מבוקש כל כך? למי זה מתאים? האם זה מתאים גם לנוער? עוד שאלות רבות נוספות, נשאלות על קורס אגרוף תאילנדי. אם אתם מחפשים את התשובות, הגעתם למקום הנכון.

בשורות הבאות נגדיר לכם במדויק מהו קורס אגרוף תאילנדי, וכמובן האם הוא מתאים גם לנוער?

מה זה אגרוף תאילנדי?

אז כולנו מבינים, השם אומר הכול, שיטה זו מקורה בתאילנד. כאשר במקור התבצעה שיטת אגרוף זו באופן מעניין מאוד. הלוחמים היו יושבים על פילים ולחמו אחד בשני עם כלי נשק.

בשנים המאוחרות יותר התפתחה שיטת האגרוף וכלליה שונו ועודכנו. עם הזמן שונתה שיטת הלחימה, עד למה שאנחנו מכירים היום.

מה מיוחד בשיטה?

שיטה זו מתנהלת בצורה ייחודית מאוד. אגרוף תאילנדי הוא משהו שונה, משהו שלא הכרתם, היא שונה משאר אומנויות הלחימה בעיקר בגלל החוקים הברורים.

למשל: כל הקרב חייב להתבצע כאשר הלוחמים עומדים כל הזמן ואסור ללוחמים להפיל אחד את השני. כמו כן, את המכות מותר לשלוח לכל אבר בגוף מלבד הראש. בנוסף, גם שיטת הניקוד היא שונה משאר התחרויות והקרבות.

האם זה מתאים גם לנוער?

בהחלט כן. שיטה זו לא רק מתאימה, היא אף יכולה להועיל רבות לגיל המתבגר. שיטת הלחימה מתאפיינת במוטיבים שמסייעים רבות הן לעיצוב הגופני והן לעיצוב הנפשי של המתאמן.

וכמובן, זהו גיל מצוין להתחיל להתאמן באופן מסודר על פיתוח הגוף, וקורס אגרוף תאילנדי בהחלט יכול להוות תכנית אימון מצוינת. למידע נוסף בנושא לימודי איגרוף