אביזרים לבריכת שחיה – מה אתם חייבים שיהיה לכם?

מחזיקים ברשותכם בריכת שחייה? יש ציוד לבריכות שחייה שאתם חייבים שיהיה לכם. הנה הרשימה לפניכם:

  • משאבה – ניקוי הבריכה באופן קבוע הוא תנאי בסיסי לבריכה שימושית ומתוחזקת. עליכם להצטייד במשאבה איכותית ועוצמתית שתוכל לשאוב את הפסולת מקרקעית הבריכה. המשאבה צריכה להיות מסוגלת לבצע את העבודה בתנאי מים, תוך קרצוף הקרקעית וגם הדפנות במידת האפשר. משאבה טובה יכולה לסייע מאוד בניקוי הבריכה.
  • רשת – עלים ופסולת אחרת עלולה למצוא את דרכה לעבר הבריכה שלכם. איך תמשו אותם מהמים? רשת מתאימה היא זו שתאפשר לכם להוציא מהמים פסולת ועלים שמפריעים לחוויית השחייה שלכם. הצטיידו ברשת בגודל מתאים כדי שתוכלו לשמור על בריכה נקייה לחלוטין.
  • כלור – הקפידו על התאמה מדויקת של מוצרי כלור לבריכה. בכל בריכה יש להקפיד על חיטוי בעזרת כלור. כמובן שהכלור צריך להיות בבריכה באופן קבוע ברמה הולמת. ניתן לבחור מוצרי כלור שונים כמו מצוף כלור וכדומה.
  • מאחז יד – הקפידו על התאמה נאותה של מאחז יד לבריכה (אם אלה בריכות אינטקס מלבניות או עגולות זה לא חשוב). כדי שכל משתמש יוכל להיכנס ביציבות לבריכה וגם לצאת ממנה בתחושה של שליטה. מאחז יד איכותי וטוב יוכל לקדם בטיחות וגם לשפר את נוחות השימוש בבריכה.
  • תאורת לד – תוכלו לשלב תאורת לד בבריכה שלכם וכך לשפר את החוויה שלכם בשימוש. תאורת לד צבעונית תהפוך את הבריכה שלכם לחגיגית ומרשימה במיוחד, היא תשדרג גם את המראה וגם את החוויה.
  • כיסוי לבריכה – חשוב לכסות את הבריכה בשעות בהן לא נעשה בה שימוש. כיסוי טוב מאפשר פריסה מלאה וכיסוי מושלם של הבריכה. מה ששומר על הבריכה שלכם מלכלוך מכל סוג שהוא.

בחרו את האביזרים האיכותיים והמתאימים – ותוכלו להיות מרוצים מבריכה מתוחזקת ונוחה!