סובלים מרטיבות אחרי הגשמים? זה מה שצריך לעשות

רטיבות בבית היא אחת התופעות המעצבנות ביותר אך יחד עם זאת הנפוצות ביותר. אז נכון שיש כאלה הטוענים כי מדובר בצרת רבים שהי חצי נחמה, הרי שיש גם את הפסימיטים שעבורם האמירה צרת רבים מסתיימת במילים – נחמת שוטים.

אז לא משנה מי עוד סובל מהבעיה. ברגע שיש לכן בעיה בצנרת או שאתם סובלים מרטיבות המגיעה מבתיהם של דיירים אחרים הרי שהדרך הכי טובה היא להזמין איש מקצוע שמתמחה בתחום של שיקום נזקי רטיבות על מנת שהוא זה שייתן את האבחינה המדויקת, ישים את האצבע על הנקודה הבעייתית ויעניק גם את הטיפול ואת התיקון הכי נכונים לאותה סיטואציה.

סובלים מרטיבות אחרי הגשמים? מה המשמעות של הדבר?

מה קורה אם הרטיבות אשר ממנה אתם סובלים מופיעה רק לאחר הגשמים? רטיבות כזו משמעותה אחת. הרטיבות הזו מאותת לכם שיש לכם בעיה באיטום של הבית. ברגע שהאיטום הוא לקוי, הרי שהתוצאה בשטח תהיה מים שמחלחלים פנימה אל תוך המבנה.

מה עושים עם הרטיבות הזו?

אז מה שצריך לעשות זה כמובן איטום מחדש. אך הבעיה היא שכאשר החורף כבר כאן וישנה רטיבות, אי אפשר לעשות כלום. כי את האיטום צריך לעשות על שטח יבש.

איטום בקיץ

הדרך הכי נכונה להתמודד עם איטום לקוי המוביל לחלחול של מי גשמים אל תוך המבנה היא על ידי ביצוע איטום מקצועי שייעשה דווקא בחודשי הקיץ לפני שהחורף יחשוב בכלל להגיע.

ישנם סוגים שונים של איטום לגגות וחשוב לבחור את הסוג הכי נכון בהתאם לסיטואציה. יש איטום הנעשה בעזרת זפת ויש איטום ביריעות. לכל גג יש התנאים שלו ובהתאם גם סוג האיטום.

איטום מקצועי ומתאים יבטיח לכם חורף יבש וגם הרבה יותר בריא.

למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://mor-nezakim.co.il/