מה ההבדל בין כיסא סטודנט לכיסא גיימינג?

ישנה חשיבות מסוימת לכיסא שעליו אנו יושבים. מה יקרה אם נצטרך להחליט באיזה כיסא לבחור לצורך ישיבה סתם כך או לצורך ישיבה ממושכת? באיזה כיסא רגיש טוב יותר ומשוחרר ובאיזה כבולים וצורך מה מיועד כל אחד ואחד מהם

מה ההבדל בין כיסא סטודנט לבין כיסא גיימינג? 

כיסאות, הם מהחפצים היותר מעניינים שיש בבית. הם באים בשלל צורות ובגוונים מעניינים ובגדלים לכל גיל וכמובן לכל מטרה. אם אמרנו לכל מטרה, אולי כדאי גם שנבדוק טיפה לאיזו מטרה יתאים כיסא כזה ולאיזה האחר.

בכיסאות כמו בכל פריט ורהיט, קיימים אלה המתאימים לישיבה ממושכת ורבה כמו עבודה משרדית וכדומה ובין כיסא מתאים לסטודנטים, למוסדות ולאוניברסיטאות, ששם הישיבה אולי ממושכת אך לא מתישה כמו זו של גיימרים.

מי הם גיימרים מה הם עושים במשך היום? 

גיימרים, הם אנשים שיוצרים ומפתחים משחקים אך גם כאלו העובדים שעות רבות ביום דרך משרד או מהבית ונאלצים לשבת כל כך המון עד שהומצא עבורם כיסא הנקרא כיסא גיימרים. בכיסא זה, מעבר לנוחות ולזקיפות שבו, הוא גם מעוצב בטוב טעם בגנונות מעניינים וחדשניים. חזות הכיסא אגב, מושכת אותו אל הרבה אנשים שבכלל לא מתעסקים בגיימינג.

כיום, אפשר להיאבד בים הדוגמאות ובשלל הכסאות עבור אנשי הגיימינג. הם מושכים ומתפתים ומשרים אוירה נוחה וקלילה ובעיקר צעירה מאוד. הצבעים והצורות שבו, לא משאירים מי שמביט בהם אגיש אליהם.

תוכלו למצוא דוגמאות באתר Spacebook

איזה יתרונות יש בישיבה נכונה מול מחשב 

כדאי מאוד לבדוק, איך צריכה להיות הישיבה הממושכת הזו מול מחשב מבחינה רפואית. ישיבה לא נכונה, מסוגלת בעתיד להזיק רבות לנו למערכות שונות בגופינו ובעיקר לגב שלנו. ההישענות קדימה בזמן ישיבה מתישה את הגוף ומעקמת את הגב קדימה מה שיכול ליצור נזק בזמן בגרות.

גב שהוא לא ישר בזמן ישיבה רצופה וממושכת, הוא גם מתרגל למצב הזה. השינוי יכול להיות קשה ומפרך. חשוב לשבת בכיסא עם גב זקוף כדי להימנע מפגיעה בעמוד השדרה. אם קצת השקעה בכיסא טוב וזקוף נמנע המון בעיות.