משחקים לסוני 4 במחיר הכי זול

מגוון עצום של משחקי סוני לצד משחקים לאקס בוקס וואן מחכים לכם ברשת וכל שתצטרכו לעשות, הוא פשוט לבחור את זה שהכי מתאים לצרכים שלכם. אוהבים משחקי ספורט, הרפתקאות ומלחמה? זה הזמן לקנות את משחקי הסוני הטובים ביותר במחיר מצחיק במיוחד.

משחקים לסוני 4 במחיר הכי זול 

מדיניות הרכישה של סוני, אינה מאפשרת לקמעונאים מלבד ה- PlayStation Store למכור הורדות של משחקים דיגיטליים. בגלל זה, תצטרכו לקנות כרטיס מתנה אם אתם רוצים לתת לחבר שלכם משחק דיגיטלי. אבל יש אפשרות נוספת.

באינטרנט, תוכלו למצוא חנות משחקים לסוני 4 בזול במחירים המעולים ביותר. כולנו רוצים לקנות את המשחקים שלנו בזול אבל כאשר מדובר באתר שמביא לכם את המשחק עד הבית, הדבר הרבה יותר משתלם מאשר לעשות זאת בחנות פיזית.

איך לקנות עותק דיגיטלי של משחק PS4 או PS5 לחבר? 

למרבה הצער, מבחינה טכנית, אינכם יכולים יותר לקנות עותק דיגיטלי של משחק במתנה, ב- PS4 או PS5. אמנם פעם זו הייתה אופציה, אבל זה כבר לא אפשרי. כעת, אם אתם רוצים לתת משחק דיגיטלי לחבר, תשלחו לו כרטיס מתנה כדי שירכוש בחנות אונליין למוצרי סוני 4.

הכי משתלם 

אתם יכולים לקנות למישהו משחק פיזי, אבל אז תצטרכו לשלוח אותו אליו, והוא לא יוכל לשחק בו אם הוא משתמש במהדורה דיגיטלית של PS5. למרות שזה לא נוח, אם אתם באמת רוצים לקנות משחק למישהו, עותק פיזי, יהיה האפשרות היחידה שלכם.

אם זו הדרך בה אתם רוצים לעשות זאת, סוני ממשיכה לייצר עותקים פיזיים של כל משחקי הצד הראשון שלה מאולפני Sony Worldwide וכותרי צד שלישי גדולים מחברות אחרות.