אילו מוצרי סולגאר יסייעו לי לשמור על הבריאות

סולגאר כמה בשנת 1947 ומאז היא פועלת בייצור תוספי בריאות לצורך שיפור הבריאות של לקוחותיה. החברה מייצרת תוספים בריאים כאשר היא מחזיקה במעל ל-30 פטנטים עולמיים של טכנולוגיות וזכתה בעשרות פרסי איכות עבור מוצריה ולכן החיפוש אחר המוצרים הספציפיים בהם נהייה מעוניינים של חברת סולגאר יכול להיות קצת מתיש, מפני שיש כל כך הרבה מוצרים טובים. לפניכם כמה מהמוצרים המובילים של החברה לצורך שמירה על הבריאות.

כורכומין
ספקטרום סולגאר

בעשור האחרון הפך שורש הכורכום לאחד מהרכיבים הטבעיים המבוקשים ביותר כתבלין אך השינוי ניכר דווקא כתוסף תזונה. הכורכום מכיל חומרים פעילים הנקראים כורכומינואידים אשר מעניקים לו את צבעו. אחד מהחומרים הפעילים הללו נקרא ה"כורכומין" אשר צבר פופולריות רבה ברחבי העולם בין אם בקרב צרכנים פרטיים או האוכלוסייה המקצועית. הכורכומין ספקטרום סולגאר הינו בעל ספיגה משופרת של פי 185 יותר מהכורכום הרגיל כאשר זה מגיע בכמוסות רכות אשר מכילות כורכומין נוזלי. מדובר במוצר אשר רשום תחת פטנט והינו בעל מנגנון ספיגה אשר מתגבר על הקשיים הטבעיים של ספיגת הכורכום.

אמינו 75

אמינו 75 הינה פורמולה אשר מכילה 8 חומצות אמינו חיוניות. האמינו 75 הינו פיתוח מסחרי של חברת סולגר וזה קומפלקס ייעודי על בסיס צמחי. חומצות אמינו הינן אבני היסוד של החלבונים ומקורם הזמין בחלבוני בשר, ביצים וחלב. הייחודיות של סולגאר הבאה לידי ביטוי במוצע זה הינו שמקור החומצות הינו צמחי. מסיבה זו מדובר במוצר אשר מתאים גם לטבעוניים.

קומפורט זון

קומפורט זון הוא מוצר אשר נחשב למתקדם מאוד בתחום העיכול כאשר הוא משלב מגוון של אנזימים וצמחים שונים. השילוב שהקומפורט זון מציע הינו ייחודי בשוק ופועל באופן סינרגטי על גזים ונפיחויות. האינזימים שהקומפורט זון מכיל, מופקים ממקורות צמחיים בלבד ומפה נובע המגוון הגבוה שלהם בפורמולת הקומפורט זון (מהסיבה שאינזימים המגיעים מצמחים מספקים יותר סוגי אינזימים אשר לא ניתנים להפקה מעולם החי). יש לציין שאינזימים ממקורות צמחיים משפרים יותר את העיכול עם טווחים שונים של PH וחומציות אשר מאפשרים תהליכי פירוק טרום עיכול.