ציוד ללוכדי נחשים

כשמגיעים לבחירת ציוד של לוכדי נחשים, ישנם כמה גורמים חשובים שחשוב לדעת בקבלת החלטה מושכלת. אם אתם גרים או עובדים באזור שבו יש נחשים ארסיים ואתם רוצים לרכוש ציוד, שקלו קודם כל לעשות קורס מודעות וטיפול בנחשים. 

ציוד ללוכדי נחשים 

ציוד ללכידת נחשים חייב שיהיה ברמה גבוה לטיפול בטיחותי בנחשים שאינם מזיקים וכמובן באלה שכן יכולים להזיק. ציוד ללוכדי נחשים קיים במגוון רחב מאוד ולכל לוכד יש את הציוד המתאים לו ולהבנה שלו בלכידת נחשים.

מלקחיים לתפיסת נחשים 

לוכדי נחשים מנוסים כמו לוכד נחשים תום גד אוחיון, משתמשים, בדרך כלל, במלקחיים של 1 מ' – בעיקר בגלל שהם עובדים בגבולות הקרובים שיש בהם מיכלי נחשים, כך שהמלקחיים האלה, עובדים היטב במקרים אלה. 

מלקחיים באורך 2 מ', מתאימים למקומות כמו בקתות משחק, שבהם הם צריכים את האורך כדי להסיר נחשים מגגות הסכך או מתחת למיטות ומתחת לסככות.

ממה להיזהר? 

איכות – וודאו שאתם קונים סט הגון של מלקחיים ללכידת נחשים. יש הרבה יבוא סיני זול הזמין באינטרנט ממקומות שונים בעולם ואלה, יכולים להוות יותר סכנה מאשר עזרה עבורכם. מומלץ מאוד לראות, לבחון בעיניים ואז לרכוש ציוד ללכידת נחשים.

ודאו שההדק נסגר לחלוטין ואינו נתקע. רכשו מלקחיים עם שפה של לפחות 3 ס"מ בחלק הלסת – זה עושה הבדל עצום בלכידה מכיוון שהם לא צובטים את הנחש, וזה מקל בהרבה על העבודה עם נחשים בעלי גוף גדול יותר מאלה עם היקף גוף קצר.

כמו כן, הימנעו ממלקחיים כבדים, ומלקחיים עם מוטות מתכת מתחתיהם – הנחשים פשוט עוטפים את זנבותיהם סביב זה. תוכלו לרכוש את כל אלה בחנויות ללוכדי נחשים.