איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בבנייני מגורים או בבנייני מסחר, צריך להיות קפדני ועל ידי החברות שמתמחות בסוג איטום זה. במאמר זה, נביא לכם כמה מיתרונות האיטום לבניין שלכם ומה תעשו במקרה ותצטרכו לבצעו בקומה ה- 22 – מבחוץ..

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג 

שנים רבות חברות בניין, שיקום מבנים, ניקיון ואיטום, עושים שימוש בסנפלינג כדי להצליח לעשות את עבודתם גם במקומות שיד אדם לא ממש מגיעה אליהם בקלות. עבודות במקומות אלה הן דבר מסוכן מאוד שתצטרכו את החברה הטוב ביותר בשוק כדי לבצען.

קירוי איכותי 

עולם הקירוי, עבר שינוי עצום בעשורים האחרונים. ובכל זאת, למרות שחומרי קירוי נעשו מגוונים יותר מתמיד, ממברנות קירוי ביטומניות מסורתיות נותרו עדיין הבחירה הפופולרית ביותר, ובצדק, מכיוון שהם מציעים יתרונות רבים. 

ממברנות קירוי ביטומניות 

יתרון מרכזי של ממברנות קירוי ביטומניות, הוא ללא ספק שחומר זה מחזיק זמן רב מאוד. בדרך כלל, ממברנות ביטומן הן בעלות תוחלת חיים העולה על 30 שנה. חיפויי גגות ביטומניים דורשים מעט תחזוקה לאורך שנים, אם כי מומלץ לבצע תחזוקה שנתית כדי להאריך את חייהם.

מהו קירוי ביטומן? 

ביטומן הוא תפיסה מודרנית של קירוי בנוי, חומר קירוי מסורתי המכונה גם כגגות "זפת וחצץ". גגות ביטומן, מעניקים את אותן רמות הגנה כמו גגות בנויים רגילים.

היתרונות של קירוי ביטומן שונה 

קירוי ביטומן עמיד בפני קרעים. אחד מהיתרונות העיקריים של קירוי ביטומן, ששונה על פני מערכות קירוי מסחריות אחרות, הוא שהוא עמיד מאוד לקרעים, הודות לשילוב של שכבות חיזוק פיברגלס או פוליאסטר, קראו בהרחבה באתר http://www.otmim.co.il.

תכונה נהדרת זו, הופכת את קירוי הביטומן המותאם לבחירה הראשונה והאידיאלית עבור קירוי מסחרי וקירוי פרטי כאחד.