מתקן גירוד לחתולים

בחירת מתקן הגירוד הטוב ביותר עבור החתול שלכם, יכול להיות דבר מתסכל ויקר. לא על מתקני הגירוד טובים ויש כמה סוגים מהם. בדרך כלל אנשים קונים את הזול ביותר אך האם הוא גם הטוב ביותר עבור החתול שלכם?! בואו נבדוק.

מתקן גירוד לחתולים

אחת הטעויות שאנשים עושים היא שהם בוחרים במתקן גירוד יפיפה שמושך אותם, בני האדם, במקום לחשוב מה מושך את החתלתול עצמו.

מציאת עמדת הגירוד המתאימה לחתול שלכם היא לא תמיד קלה ויש לבחירה הזו השלכות לגבי הרהיטים שלכם בית. אם החתול שלכם יהיה ללא תעסוקה ולא יהיה לו היכן לגרד ולהשחיז את הציפורניים שלו, הוא יעשה זאת על הרהיטים שלכם. נראה שזו האופציה הפחות מועדפת עליכם.

כמה זה עולה?

ישנם סוגים רבים של מתקני גירוד לכלבים וחתולים שנראה שתצטרכו להפוך את הרשת כדי למצוא את המתאים לכם ביותר מבחינה עיצובית ומראה. במקום זאת, נסו לבדוק בחנויות החיות הקרובות לביתכם את המתאים ביותר לחתול שלכם.

כיוון שרבים משווקים מתקן גירוד לחתולים, המחירים יהיו בהתאם. תוכלו למצוא את המתקן האהוב על בעלי החיים שלכם במחירים מפתיעים במיוחד וללא תחרות.

מוט גירוד

מוט גירוד חיוני לכל חתול בריא ומותאם לבעלי חיים בכלל. לחתולים חייב שיהיה מוצא לדחף שלהם לגרד, ולכן אם תתנו להם מוט גירוד, זה יכול להציל את הרהיטים, הווילונות והשטיחים שלכם מפני הרס וחורבן.

חתולים משתמשים גם במוט הגירוד שלהם שאותו ניתן למצוא בחנות חיות בירושלים למתיחות ופעילות גופנית, כך שהיא חיונית לבריאותו ולרווחתו של החתול.

לכל החתולים יש טפרים על כפותיהם הקדמיות והאחוריות. האחוריים מיועדים בעיקר לגירוד ולטיפוס, בעוד שציפורניים קדמיות עוזרות לחתול לתפוס ולהחזיק בטרף שלהם.