מגני הוקרה – להראות שאכפת לך מהעובדים שלך

כל מנהל מכיר את הדילמה הזאת: איך משקיעים בעובדים? ואיך נותנים להם תחושה שהם חשובים ושהעבודה שהם עושים טובה? אם גם אתה בדילמה הזאת, אתה לא לבד.

מה שכן, כדאי לדעת שלא תמיד רק השכר החודשי הוא מה שהעובדים שלכם מחפשים. לפעמים הם רוצים לקבל תשומת לב, הוקרה והערכה. לכן כדאי שתיקח בחשבון את האפשרות של רכישת מגני הוקרה, כי אין עובד שהלב שלו לא יתרחב אם הוא יקבל ממך מתנה כזאת.

איך לבחור מגני הוקרה איכותיים?

בתחום של מגני הוקרה יש היום אפשרויות שונות ומגוונות. יש אפשרות, כמובן, לקנות מגני הוקרה מאוד זולים, אך הבעיה איתם היא שהם לא יחזיקו מעמד. הם לא איכותיים ולכן הם לא יוכלו להוות מזכרת לאורך השנים.

אין ספק שעובד שיקבל מגן הוקרה ירצה לשמור אותו גם הרבה אחרי שהוא ייצא לפנסיה. לכן חשוב להשקיע ולקנות רק מגני הוקרה כמה שיותר איכותיים. כדי להיות בטוח לגבי הבחירה שלך, חשוב לברר מאיזה איכות עשויים המגנים שאתם עומדים לרכוש.

בנוסף, כדאי גם לבדוק את הגודל של המגן, כי לא תמיד מגני הוקרה גדולים במיוחד זה מה שישמח את העובדים.

מה תכתוב על מגן ההוקרה?

מעבר לכך שכדאי יהיה לקנות מגני הוקרה איכותיים, יש משמעות, כמובן, גם לשאלה מה כותבים עליהם. האם זו צריכה להיות הקדשה אישית ממך, מנהל העסק? או שאולי זו צריכה להיות הקדשה אוהבת מכל צוות העובדים? בנוסף, האם על מגן ההוקרה כדאי לכתוב ולפרט את פועלו של אותו עובד ואת תרומתו לעסק?

חשוב לתת את הדעת על הפרטים האלה, כי אין ספק שכך כל עובד שיקבל מגן הוקרה או מתנות אישיות, ישמח מכך ויתגאה בעניין.