רישום קבלן שיפוצים – למה חייבים לעבוד עם קבלן רשום?

לא כולם יודעים אך לא כל קבלן שמצהיר על עצמו כי הוא קבלן או שהוא מפרסם את המקצועיות שלו כקבלן מומחה הוא אכן עומד מאחורי הכותרות שהוא קושר לעצמו.

יש בכל תחום שרלטנים וגם בתחום הזה יש כאלה שמנסים להיות מה שהם לא וזאת בעזרת שיווק לא אמין וכזה שלמעשה מצליח לשכנע את הלקוחות במוצר שהוא לא אמין.

בגלל שמציאות כזו לצערנו קיימת, חשוב שכל אחד מאתנו הלקוחות הפוטנציאליים של הקבלנים, יידע על מה לשים דגש ואיך לבחור בצורה נכונה את איש המקצוע כאשר רק כך הקבלנים המוסמכים באמת יהיו אלו שלקוחות יפנו אליהם. כך נחזק את הקבלנים האמינים שפועלים עם רישיון קבלן שיפוצים מתאים, שרכשו אכן בצורה מדורגת את כל המקצוע עד הפרטים והרזים הדקיקים ביותר.

מחפשים קבלן שיפוצים? רק קבלן רשום!

רוצים לערוך שיפוץ קל או כבד בבית? רוצים ליצור שינויים בבית? אז יכול להיות שתרצו לפנות אל כל שיפוצניק מזדמן שיציע לכם שירות בתחום המבוקש. אך האמת היא שגם אם ראיתם פרסום כזה והקבלן או השיפוצניק שמצהיר על עצמו גדולות ונצורות נראה לכם משכנע זה עדיין לא אומר שכל הכתרים שהוא קשר לעצמו הם אכן נכונים.

על כן הדבר הראשון שעליכם לשים לב זוהי הנוקדה הזו של הרישום של הקבלן. אתם צריכים לוודא כי הקבלן אליו אתם פונים רשום בפנקס רשם הקבלנים וכי הוא עבר את כל התהליכים הנדרשים על מנת להתחיל לעבוד בצורה מסודר כקבלן.

זה לא סיפור מורכב להגיע אל פנקס הקבלנים וזה ממש לא מורכב לאתר את שמו של הקבלן שלכם במידה והא רשום. שיפוץ כזה ייעשה בראש שקט ובטוח.