מסנני מים מומלצים לשנת 2021

המים אשר מגיעים לברזים אינם המים של פעם ומכילים חומרים שונים מבעבר. לאור זאת אנשים רבים מחפשים פתרונות לנושא ואחד מהפתרונות הוא התקנה של מסנן מים בבית אשר מטרתו לסנן את המים מחומרים לא רצויים ולאפשר שימוש במים איכותיים, טובים ובריאים יותר.

אילו מסנני מים קיימים נכון להיום?

אנשים רבים מודעים לנושא המים והאיכות שלהם ולכן מחפשים פתרונות לכך. יש כאלו המעדיפים להשתמש במים מינרלים לשתייה זה יכול להיות באמצעות בקבוקי שישיות או בר מים עם מכלים, אך יש אנשים המעדיפים להתקין מסנן מים כלשהו ועמו להשתמש לטובת ניקוי המים. מסנני המים העיקריים בהם משתמשים נכון להיום הם בין היתר קנקן עם מסנן, התקנה של מערכת אוסמוזה הפוכה, בר מים עם מסנן וכדומה.

מהם מסנני המים המומלצים לשנת 2021?

בעקרון לכל מקום נכון מסנן מים אחר שכן יש הבדל בין מסנן מים המיועד למקום מסחרי, משרד ובית פרטי. יחד עם זאת כאשר מדברים על בית פרטי ששם במרבית המקרים בוחרים להתקין מסנן מים, יש חשיבות רבה למסנן מים שיותקן מחוץ לבית בסמוך לשעון המים של הנכס והוא למעשה מסנן את המים הנכנסים לדירה כולה ולא רק בכיור של המטבח למשל. יתרונו של מסנן זה הוא הפחתה של אבנית הנכנסת לבית מה שמשפיע בין היתר גם על הצנרת והברזים ומאפשר שימוש מהנה יותר במים בכל הבית.

למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מסנן מים?

כאשר בוחרים מסנן מים חשוב לבחור מסנן עם תו תקן ישראלי אשר עוזר לוודא שהמוצר הינו בטוח לשימוש ועומד בתקנים מחמירים מה שנותן לצרכן שקט כאשר הוא רוכש את המסנן. כמו כן חשוב לבחור לקנות מסנן ממקום בעל ידע וניסיון בתחום אשר דואג להיות תמיד מעודכן וחדשני.