איך למצוא קייטרינג בוטיק איכותי באמת

בכל הנוגע לאירועים קטנים, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אשר צפויה להם חגיגה, מסיבה או כל אירוע אחר, הבינו כי בחירת קייטרינג לאירועים תהיה טובה יותר מבחירה באולם אירועים משמים, שמספק את רבע העוף המוכר והחיוור לצלחת.

בשל כך, רבים מחפשים אחר שפים פרטיים וחברות הסעדה מעולות שיאפשרו מנות מוקפדות, כאלה הנראות מעולה, ומלאות בטעמים בלתי נשכחים! בשל הצורך במנות כאלה, ישנן לא מעט חברות קייטרינג המציעות את שירותי ההסעדה שלהן. אבל כיצד בוחרים קייטרינג בוטיק איכותי באמת? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

המלצות – נסו לקבל המלצות אמיתיות על חברה טובה, דרך חברים ובני משפחה אשר השתמשו בשירותים של שף פרטי לאירועים או של חברה מקצועית בעבר. בדקו האם הם היו מרוצים מהמנות, מדרך ההגשה, מהטמפרטורה של המנות, כמו גם מהשירות והמכלול המקצועי של החברה. במידה ואין לכם המלצה מחבר או קרוב משפחה: נסו לבחון המלצות על קייטרינג טוב ברשתות החברתיות.

מחיר – בימים בהם האינטרנט מספק לנו מידע חשוב, בקלות, אפשר לבצע השוואת מחירים מהירה בין מספר חברות הסעדה לאירועים פרטיים. נסו להבין מהו התקציב הנתון לכם עבור החגיגה, ועל פיו הזמינו שירות, אוכל, משקאות, שירות מלצרים, שירותי בר ושאר פריטים שאתם זקוקים להם כדי להרים את החגיגה.

טעמים – לפני שאתם מזמינים שירותים יקרים של שפים פרטיים, רצוי להגיע ליום טעימות במסעדת השף, זאת לפני שאתם סוגרים סופית את העסקה. כיום, עבור אירועים קטנים של 100 איש בממוצע – ניתן להגיע ולטעום אוכל לאירוע, ובו בזמן לבצע בעזרת השף בניית תפריט המתאים לעונה, לאורחים, לקונספט האירוע ולתקציב שלכם.

שירות – וודאו כי תוכלו לקבל מהשף וממנהל העבודה של חברת ההסעדה, שירות אישי לכל בעיה או תלונה. וודאו כי השירות מהיר וכי ישנו מענה לכל סיטואציה. באמצעות מתן תשומת לב לכל הפרטים האלה – ניתן למצוא את הקייטרינג האיכותי והטוב ביותר!