מה שונה אבקת חלבון לנשים מאבקה לגברים?

צריכת אבקת חלבון מלווה את חייהם של מתאמנים שחותרים לשפר כושר ולהגדיל את מסת השריר. אבקת החלבון מספקת לגוף את כמויות החלבון הנדרשות ומשלימות את מה שחסר בצריכה היומית בהתאם לתפריט ולכמות המומלצת. בין יתר המוצרים ניתן למצוא אבקות חלבון לנשים. כאן מתעוררת השאלה, האם יש הבדל בין אבקת חלבון לנשים לבין אבקות המיועדות לגברים? האם חשוב לרכוש דווקא אבקה ייעודית?

אבקה אחת לשני המינים

התשובה היא שאין הבדל בין אבקת חלבון רגילה לזו שמיועדות לנשים. ניתן להגדיר את המוצר ככזה שנועד לשפר מכירות ולהשיג קהל יעד נוסף. ככלות הכול גם מתאמנים וגם מתאמנות יכולים לצרוך את אותה אבקה שמופיעה באותה אריזה. כי אם נעיין באותיות הקטנות ובטבלאות הערכים התזונתיים נגלה כי המוצר מכיל את אותם המרכיבים.

ההבדל: כמות הצריכה

אם כי צריך לזכור שכל אחד צריך לצרוך אבקת חלבון כשרה בכמות מתאימה. הכמות נקבעת לפי ערכים שונים כמו משקל, סוג אימון וכן מין. כך שלרוב אישה תצטרך כמות פחותה של אבקת חלבון ביחס לאיש באותו משקל שמתאמן באותו סוג אימון. אך מעבר לכך אין כל הבדל. כך שאם את מחפשת לרכוש אבקת חלבון טובה ויעילה, את לגמרי לא צריכה להגביל את עצמך לאבקה שמיועדת באופן רשמי לנשים. זה אותו מוצר ואותם המרכיבים. 

איכות, ספיגה וטעם

כדי לקנות אבקת חלבון טובה את לא צריכה להגביל את עצמך למוצרים ייעודיים לנשים. מה שצריך זה לבדוק את איכות המוצר ואת כמות החלבון שהוא מציע. את איכות הספיגה ואת הטעם שלו. זהו. מעבר לכך כל שאר הפרמטרים אינם רלוונטיים והם לרוב טקטיקות שיווקיות בלבד שנועדו לפגוש קהל יעד נוסף.