איך לבחור חברת הדברות מקצועית

הדברת מזיקים נדרשת בעיקר לקראת הקיץ, אולם יש פעמים בהם מבקשים אותה בימים אחרים בשנה. הסיבה לעיתוי שלפני הקיץ היא כי רבים מהחרקים והמזיקים האחרים פעילים בעונה הזאת ויוצאים מקיניהם ומחילותיהם ומופיעים בתוך הבית ובסביבתו הקרובה. מעבר לכך, האפקט העיקרי של חומרי ההדברה הוא לחודשים הראשונים גם בגלל שהם מדוללים ומופיעים בריכוז נמוך כדי למנוע פגיעה בבני אדם, בחיות מחמד וכדומה. יחד עם זאת, חברות הדברה נותנות אחריות גם לתקופות אורכות יותר ובנסיבות שונות.

הדברה מגוונת

ניתן למצוא הדברות לחרקים שונים דוגמת: נמלים, תיקנים, עש, פרעושים, טרמיטים, עכבישים ועוד. בנוסף אליהם למזיקים דוגמת: עכברים, חולדות ועכברושים. ניתן למצוא חברה להדברה המשתמשת בחומרי ריסוס, וכן, חברה להדברה אורגנית אשר מתאימה יותר לשמירה על איכות הסביבה ולמניעת פגיעה במקורות מים, בקרקע ועוד. הדברות שונות נעשות על ידי הנחת פיתיונות למזיקים. פיתיונות אחרים הן לנמלי אש במטרה שהן יובאו לקינים כדי לחסל את המלכה המייצרת את הנמלים הרבות. כל שיטה תותאם ספציפית לצרכי הלקוח, לתנאים, לסוג המזיק ועוד.

תהליך מסודר

הדברה לבית, לצימר, לעסק, למסעדה וכדומה אמורה להיעשות בשלבים. יש להכין את המבנה/הבית ורצוי לנקותו היטב את המקום בו רוצים להתיז חומרי ריסוס. במידה רבה גם בתוך ארונות. לאחר שהמדביר מסיים עבודתו אין מנקים את האזורים הללו כדי למנוע פגיעה בחומר. כך גם בתוך הארונות. מדביר מרסס ומניח פיתיונות גם בתוך בורות ביוב, במבנים חיצוניים בחצר הבית ועוד. הכול כדי להשמיד את החרקים והמזיקים מסביב, להעלימם ולמנוע חזרתם המהירה. מומלץ לקבל שירות אצל חברת הדברה בעלת מוניטין אשר מספקת שירות מקצועי עם יחס אישי. השירות יתרום לאיכות החיים בכל מקום בו הוא מתבצע.