חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי, מתמחה במעקב אחר חשודים מכל הסוגים. אלה, יכולים להיות אנשים שבוגדים בכל סוג של מערכת וכמובן, בצד הפיקנטי שלה – בגידות בין בני זוג. חושדים שבן או בת הזוג חוגגת מהצד? זה הזמן לעשות שימוש בשירותיו של חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות 

יש הרבה מיתוסים לגבי חוקרים פרטיים. בסרטים, חוקר פרטי יכול לפרוץ למשרדים כדי לקבל מידע, לעקוב אחר אנשים ולצלם את המתרחש בבית, או לבצע מעשים אחרים שאסור לחוקרים פרטיים אמיתיים לעשות.

אם אתם שוכרים חוקר פרטי, או שאתם מאמינים שאתם נחקרים, חשוב לדעת מה החוקר הפרטי יכול לעשות ומה אסור לו לעשות.

מדוע שוכרים חוקרים פרטיים ומי שוכר אותם? 

חוקרים פרטיים מטעם משרד געש שירותי חקירות הם אנשי מקצוע הטובים באיתור מידע ויכולים להשתמש בו כדי לעזור לכל מי שצריך מידע נוסף על אדם או עסק. עליהם לפעול בגבולות החוק כדי לאסוף את המידע הדרוש, אך הם יכולים לסייע במגוון משימות. 

זה יכול לכלול חיפוש אחר הורים מולדים, בדיקת אבטחת העסק לבעלים, חיפוש אחר נעדר או בירור אם בן זוג בוגד. חוקר פרטי יכול לעבוד על מגוון סוגי תיקים שונים ויכול למצוא לא מעט מידע ללא צורך לעבור על החוק.

האם חוקר פרטי יכול לעצור אדם? 

ברוב הנסיבות, חוקר פרטי אינו יכול לעצור אדם, גם אם הוא רואה אותו מבצע פשע. לחוקר הפרטי יש את היכולת לתעד את התרחשות הפשע, כל עוד הוא לא עובר על שום חוק. לאחר מכן הוא יכול לפנות לרשויות אכיפת החוק כדי ליידע אותם על הפשע. 

הדבר עלול להוביל למעצרו של האדם, אך החוקר הפרטי לא יהיה זה שיעצור אותם, שכן הוא אינו שוטר.