מורים פרטיים לאנגלית

לימוד אנגלית יכול להיות מאתגר כמו לימוד כל שפה אחרת. יש תלמידים שיהיו טובים במקצועות מסוימים אך באנגלית פחות טובים ולהיפך. כאשר אנו או ילדינו זקוקים לתגבור במקצוע או בתחום מסוים ניתן יהיה להיעזר בשירותיהם של מורים פרטיים לאנגלית שתוכלו להדריך, ללמד ולספק תמיכה בהתאם לצורך והכול באופן פרטי. על אף שיש שיעורי עזר בקבוצות אונליין (בתשלום כמובן) בדרך כלל יהיה עדיף שיעורים פרטיים. אותם ניתן לקיים היום אונליין גם כן או באמצעות מפגשים פיזיים כמובן במידת הצורך.

מה לומדים עם מורים פרטיים לאנגלית?

מורים פרטיים לאנגלית מהאתר לימוד נעים יוכלו לעזור לנו במגוון צרכים ושימושים שונים. זה תלוי כמובן מי צריך את התגבור: ילד ביסודי שרק התחיל ללמוד אנגלית וצבר קצת פערים מיתר הכיתה, נער הניגש לבגרויות וזקוק לשיעורים נוספים כדי לחזק את הידע וההבנה בשפה ועד אדם בוגר הזקוקים לאנגלית ברמה גבוהה יותר לצרכים שונים כמו לימודים, עבודה או לפני מעבר לחו"ל או טיול גדול. 

איך לבחור מורה פרטי לאנגלית?

  • מהי ההשכלה של אותו מורה? – האם מדובר בסטודנט לתואר ראשון עם ציון 80 ב5 יחידות אנגלית מה שנותן לו את האפשרות ללמד אנגלית ילדים ובני נוער לבגרות אך לא בהכרח כדי להכין אתכם לתואר ראשון/שני בתחום מסוים הדורש הצטיינות באנגלית? או שמדובר באדם עם אנגלית ברמת שפת אם כיוון שהוא נצר למשפחה אנגלית או אמריקאית המדברת אנגלית בבית?
  • זמינות – כל כמה זמן הוא יכול להיפגש? האם זה מספיק לכם או לילדיכם כדי להגיע למטרות הרצויות שלכם?
  • מחיר – כמה המורה הפרטי לוקח עבור שיעור או מפגש? כמה זמן אורך כל שיעור או מפגש?
  • היכן מתנהל השיעור – האם השיעור הוא פיזי או אונליין? באילו שעות? האם זה מסתדר לכם או לילדיכם?